Ghost In The Shell'in Kötü Karakteri Ortaya Çıktı

Başrolünde Scarlett Johansson‘ın yer aldığı Ghost in the Shell yeni tanıtımıyla karşımıza çıkıyor.

 

Ghost In The Shell'in Kötü Karakteri Ortaya Çıktı
Yayın Tarihi: 14.02.2017 23:44:00
Masamune Shirow‘un yarattığı Ghost in the Shell, beyaz perdeye uyarlanacağı açıklandığından beri adından sıkça söz ettiriyor. Gönüllere taht kuran bu hikayenin film versiyonunu Rupert Sanders yönetiyor. Başrolde ünlü oyuncu Scarlett Johansson yer alırken ona Michael Pitt, Juliette Binoche, Pilou Asbæk, Rila Fukushima, Takeshi Kitano gibi yetenekli isimler eşlik ediyor.
 
Şimdiye kadar filmden paylaşılan tanıtımlar genellikle görselliğe odaklanmış ve senaryo hakkında oldukça az bilgi vermişti. Bu sefer ana kahramanımız Major Motoko‘nun karakterine dair biraz daha bilgi sahibi olma fırsatı yakalıyoruz. Daha önceden işaret edildiği üzere eskiden bir ailesi ve sıradan bir yaşantısı olduğunu öğreniyoruz. Ona bunu tanıtım sayesinde ilk kez tanıştığımız Kuze hatırlatıyor. Major da tüm bunların ardından “Beni onlar yarattı ama beni kontrol edemeyecekler.” sözleriyle bizi bekleyen hikaye akışını işaret ediyor. Ghost in the Shell, 31 Mart 2017‘de gösterime başlayacak.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X