GetContact Telefon Rehberi Uygulaması

Son günlerde herkesin sosyal medyadan paylaştığı, diğer insanların telefon rehberlerinde nasıl kayıtlı olduklarının ekran görüntüsünü görmenizi sağlayan uygulama GetContact ne işe yarıyor?

 

GetContact Telefon Rehberi Uygulaması
Yayın Tarihi: 26.03.2018 11:28:00

Uygulamanın asıl amacı; sizi arayan tanımadığınız numaraları bu uygulamadan sorgulayıp kim olduklarını öğrenebilmeniz. Fakat uygulamanın daha cazip tarafı da; telefon numaranızın başka rehberlerde hangi isimde kayıt edildiğini nasıl görebilmeniz. Sizi arayan kişinin kimliğini, rehberinizde kayıtlı olmasa bile otomatik olarak tanımlayabilirsiniz. Başka telefonlarda nasıl kayıtlı olduğunu aratan milyonlarca insan, bu sonuçların ekran görüntülerini sosyal medyada paylaşıp uygulamanın tanıtımını otomatikman yapmış oldu.

Uygulamada istenmeyen aramaları engelleyebilir ve bu aramaları raporlayarak diğer Getcontact uygulamasını kullanan milyonlarca kişinin korunmasına yardımcı olabiliyorsunuz. 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X