Geleneksel Lükse Yeni Bir Dokunuş: Zişan Jewelry

Altın zanaatinin eşsiz zenginliklerini günümüz yenilikleriyle bir araya getiren Zişan Jewelry; sanat değeri yüksek tasarımlarıyla güçlü kadınlara ‘sade ve elegan’ bir alternatif olma arzusuyla yola çıktı.

 

 

Geleneksel Lükse Yeni Bir Dokunuş: Zişan Jewelry
Yayın Tarihi: 16.10.2020 15:08:00

Zamansız lüks altın, modern çizgilerle taçlanan ‘Yadigar Koleksiyonu’nda Zişan Yurdal dokunuşlarıyla yeniden hayat buluyor!
 

Modern tasarım kodlarıyla, geleneksel lüksün günlük hayatın içerisinde olma fikrini benimseyen Zişan Jewelry’nin ilk koleksiyonu; altın işçiliğinin zengin geçmişiyle birleşen zamansız parçalarla mücevher severlerin beğenisine sunuluyor. 14 ayar yeşil altın, zümrüt, safir, pırlanta gibi değerli taşlar ve asaletin sembolü incilerle üretilen ilk koleksiyon; üstün el işçiliği, aile mirası dokunuşlar ve feminen kodlarla yeniden yorumlanıyor.
 

Yadigar koleksiyonunda yer alan kolye, bilezik, yüzük ve küpeler değerli hissetmek isteyen kadınlara hitap ediyor...

 

Markanın yaratıcısı ve kurucusu olan Zişan Yurdal, ilhamını güçlü ve cesur kadınlardan alarak tasarım yolculuğuna merhaba diyor. Doğup büyüdüğü topraklarda, kuyumculuğun öncüsü bir ailede büyüyen Yurdal; uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgisini eşsiz mücevher gustosu ve modern tasarım algısıyla birleştirerek kadınların stilini, karakterini ve ruhlarını en doğru şekilde yansıtmayı hedefliyor.   

 

Koleksiyonun tüm detaylarına www.zisanjewelry.com ve Nişantaşı showroomundan ulaşabilirsiniz.

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X