Game of Thrones'tan Üzücü Haber

Game of Thrones’un final sezonun kaç bölüm olacağı ortaya çıktı.

Game of Thrones'tan Üzücü Haber
Yayın Tarihi: 14.3.2017 20:37:00
Geçtiğimiz hafta sabırsızlıkla beklediğimiz Game of Thrones’un 7. sezonun başlangıç tarihi belli olmuştu. 16 Temmuz’dan itibaren izleyicilerle buluşacağı açıklanan dizinin duyuru videosu da yayınlanmıştı. Bu haberin üzerinden çok geçmeden dizinin 8. sezonuyla ilgili bilgiler de ortaya çıkmaya başladı. Daha önceden sekiz sezon olacağı açıklanan Game of Thrones’un şimdi de final sezonun kaç bölüm olacağı ortaya çıktı.
 
The Verge‘ün aktardığı habere göre Game of Thrones’un sekizinci ve son sezonu bugüne kadarkilerin en kısası olacak. Dizinin yaratıcıları David Benioff ve Dan Weiss tarafından onaylanan bilgiye göre Game of Thrones’un sekizinci sezonunda 6 bölüm olacak. Austin’de SXSW’de konuşan Benioff ve Weiss, dizinin sekizinci sezonunun ana hatlarını yazmaya başladıklarını belirtti ve efsane dizinin 140 sayfalık bir hikayeyle son bulacağını aktardı. David Benioff ve Dan Weiss yazma süreciyle ilgili bilgiler de paylaştı. Yükü iki yazarla birlikte paylaşacaklarını söyleyen ikili Dave Hill’ın yedinci sezon prömiyerini kaleme alacağını, Brian Cogman’ın ise 802 sayfa yazacağını ve daha sonrasında kendilerinin dört bölümü tasarlayacağını ifade etti. Benioff bununla birlikte kısa bir süre önce son albümünü yayınlayan Ed Sheeran‘ın dizinin yedinci sezonunda yer alacağını onayladı.
 
 

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X