Gal Gadot: Cinsiyet Eşitliği Erkekler İçin De İyi

‘Wonder Woman’ filmiyle beyazperdede boy göstermeye hazırlanan İsrailli oyuncu Gal Gadot, “Cinsiyet eşitliği için çok uzun bir yolumuz var” dedi.

 

Gal Gadot: Cinsiyet Eşitliği Erkekler İçin De İyi
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 10.05.2017 12:42:00
Ünlü oyuncu Gal Gadot, Marie Claire dergisinin Haziran 2017 sayısı için kapak pozu verdi. ‘Wonder Woman’ filminin yıldızı Gadot, verdiği röportajda cinsiyet eşitliği konusuna dikkat çekti. 
 
“Cinsiyeti önemsiz bir mesele haline getirene kadar çok uzun bir yolumuz var. Bunun olup olmayacağını bilmiyorum” diyen 32 yaşındaki İsrailli oyuncu, “Umarım gerçekleşir, çünkü hayat o zaman daha güzel, daha az karmaşık olur. Erkekler için de” yorumunu yaptı.
 
2 Haziran’da gösterime girecek olan ‘Wonder Woman’ filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Gadot, ABD’de film çekme deneyimi üzerine konuştu. “Los Angeles’a ilk geldiğimde insanları anlayamıyordum” diyen Gadot, “İsrail’de insanlar küstahtır. Münakaşa ederler. Oyun oynamaktansa öyle olmasını yeğlerim. Gerçeği bilip zamanı boşa geçirmemeyi tercih ederim” dedi.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X