Free Britney Hashtag'i İle Britney Spears Hayranları İsyanda

Britney Spears hayranları, sosyal medyada başlattıkları #FreeBritney kampanyası ile ünlü yıldıza destek oluyor.

 

 

Free Britney Hashtag'i İle Britney Spears Hayranları İsyanda
Yayın Tarihi: 16.07.2020 11:23:00
Britney Spears’ın hayranları, ünlü yıldızın 2007'de geçirdiği ruh sağlığı sorunlarının ardından bütün finansal ve sağlık süreçlerinin vasi eline geçmesine karşı kampanya başlattı.

Kendi gelirleri ve kararları üzerinde hak sahibi olmayan Britney için başlatılan “Free Britney” kampanyası oldukça ses getirdi.

Spears'ın 2007'deki bunalımı nedeniyle babası Jamie Spears vasi olmuş, tüm finansal ve tıbbi kontrolü eline almıştı. Vasilik sonrasında Jodi Montgomery adında bir kadına verilse de Spears hala hiçbir kararı üzerinde hak sahibi değil.

Bu vasilik durumu 22 Ağustos'ta bir mahkemeyle yeniden görüşüleceği için; #FreeBritney kampanyası sosyal medyada oldukça fazla destekçi buldu.

Spears kendisini merak eden hayranlarına sık sık sosyal medyadan iyi olduğunu söylese de; kampanya internet üzerinde şimdiden 134 bin imza topladı. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X