Yapmamanız Gereken 5 Diyet
Kalıcı kilo verebilmek ve fit bir vücuda kavuşabilmek için mucize diyetler yerine sağlıklı beslenmek, düzenli spor yapmak ve biraz da sabır gerekiyor. 2 günde 10 kilo gibi başlıklar ilgimizi çekse de uzak durmak gerekiyor.

 

Yayın Tarihi: 30.01.2017 12:51:00

1 | 5
Limonlu Su
Limonlu Su

Beyoncé'nin de Dreamgirls çekimleri öncesi uyguladığı bu diyet oldukça tehlikeli. İstediğiniz kiloya ulaşana kadar limonlu su, acı kırmızı biber ve akçaağaç şurubunu karıştırarak içmeniz gerekiyor. Ayrıca bu diyetin yaratıcının gözetimi altında bir kişi de öldü, o yüzden hiçbir şekilde değmez.


2 | 5
Lahana Çorbası Diyeti
Lahana Çorbası Diyeti

Lahana çorbası bu diyetlerin arasında kesinlikle en kötüsü değil fakat sıkıcı olduğu için sürdürülebilir de değil. Lahana çorbası, çiğ meyve, sebze ve de tavuk göğsü ile besleniyorsunuz. 


3 | 5
Kurabiye Diyeti
Kurabiye Diyeti

Eğer kurabiye canavarıysanız, önceden hazırlanmış protein kurabiyeriyle 2 öğün beslendiğiniz bu diyet programı size hayal gibi gelebilir. Ama günlük 1000 kalori alıyorsunuz ki bu da almanız gerekenin altında.


4 | 5
Greyfurt Diyeti
Greyfurt Diyeti

1930'lara dayanan bu yöntemde ise her öğünden önce bir greyfurt yiyorsunuz ve kilo verdirmez. İçinde yağ yakıcı özellik olan bu meyve kahvaltı için iyi bir seçenek olsa da üzgünüz size sihirli bir şekilde size kilo verdirmez.


5 | 5
Denememeniz Gereken 5 Diyet
Denememeniz Gereken 5 Diyet

Smoothieleri seviyorsanız bu diyet size güzel görünebilir. 21 gün boyunca sebze suyu, et suyu ve bitki çayları tüketiyorsunuz. Ama hiç katı gıda tüketmediğiniz ve çok az kalori tüketeceğiniz için uygulamak oldukça zor. Büyük ihtimalle sırf su kaybedip normal beslenmeye döndüğünüz anda ise kiloları geri alacaksınız.