En Havalı 7 Küçük Aygıt
Henüz kendilerinden haberdar değilseniz, 2017’nin en havalı teknolojik oyuncakları ile tanışma zamanınız gelmiş demektir.

 

 

Yayın Tarihi: 12.05.2017 10:20:00

1 | 8
En Havalı 7 Küçük Aygıt
En Havalı 7 Küçük Aygıt

Son teknolojiyi takip etmek bir meydan okuma olabilir. Bırakın bu sefer biz sizin yerinize bu işi yapalım. İşte 2017’nin en havalı küçük aygıtları…


2 | 8
Picture Keeper
Picture Keeper

Eğer telefonunuzda, bizim gibi, binlerce fotoğraf saklıyorsanız Picture Keeper sizin için bir gereklilik. Bu eşsiz USB yedekleme cihazını doğrudan telefonunuza veya tabletinize takarak tüm fotoğraflarınızı içine kaydedebilirsiniz. En iyi yanı ne mi? Aygıt fotoğrafları sizin klasörlediğiniz şekli ile saklıyor.


3 | 8
Helia
Helia

Aydınlatmanın sağlığımız ve iyi hissetmemiz üzerindeki etkileri hakkında bilgi edindikçe Helia’ya yatırım yapmak da son derece akıllıca görünüyor. Kişisel aydınlık tercihinize göre BlueFREE LED ışığı yayan Helia’nın müzelerde ve lüks mağazalarda kullanıldığını da ekleyelim.


4 | 8
Ruggie
Ruggie

Her 3 yetişkinden 1’i alarmını defalarca erteliyor. Bu gerçek üzerine tasarlanan Ruggie, ilk alarmlı kilim olma özelliği taşıyor. Alarmı kapatmak için yataktan çıkmanız ve halının üzerine basmanız uyanma garantisi sağlıyor.


5 | 8
Viio Mirror
Viio Mirror

Güzellik, ışık ve sesi bir araya getiren yüksek teknoloji Viio Mirror, dokunmatik ekranı ile size kolaylık sağlarken evinize de şıklık getiriyor.


6 | 8
blendSMART
blendSMART

Makyaj yapan herkes sabahları fondöten sürerken ne kadar çaba sarf edilmesi gerektiğini de bilir. Toz veya likit fondöten ile kullanılabilen blendSMART, daha az ürünle daha etkileyici sonuç almanızı sağlıyor.


7 | 8
Lemon
Lemon

Güneş enerjisi ile çalışan ilk üç boyutlu ses kalitesindeki hoparlör ile tanışın: Lemon. Kickstarter’da 100.000 Dolar’dan fazla yatırım alan ve NASA teknolojisi ile üretilen cihaz, güneşten aldığı enerjiyi mükemmel müziği dinlemeniz için dönüştürüyor.


8 | 8
Lumos
Lumos

Dünyanın ilk akıllı kaskı olma özelliği taşıyan Lumos, fren ve dönüş sinyalleri ile entegre ışık yayıyor. Kask yavaşladığınızı algılayarak ışıklarını kırmızıya dönüştürüyor. Su geçirmez olması ve şarj edilebilir pillerle kullanılması şehir hayatı için büyük konfor sağlıyor.


ÖNCEKİ GALERİ
Mutlu Yıllar Rihanna

Mutlu Yıllar Rihanna

SIRADAKİ GALERİ
cos-x-salone-del-mobile-33866-20042018224311.jpg

COS x Salone del Mobile