5 Muhteşem Yaz Kokusu
Yaz aylarında özellikle tatile giderken fresh ve hafif kokular tercih etmek istiyorsanız, Trendus sizlere 5 muhteşem yaz kokusunu derledi.

 

 

Yayın Tarihi: 18.07.2018 20:22:00

1 | 5
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Chinotto di Liguria
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Chinotto di Liguria

Blu Mediterraneo, yani mavi akdeniz isimli bu parfüm, sizi bir anda Akdeniz mevsimin hakim olduğu bitki örtülerine taşıyacak. Fesleğen, karabiber, lavanta, Virginia Sedir Ağacı ve limon tadında bu parfüm sizi bir anda Toscana'nın yemyeşil doğasına taşıyacak. 

 


2 | 5
Salvatore Ferragamo Amo Feragat
Salvatore Ferragamo Amo Feragat

Bu parfümü iki kelimeyle anlatın deseler vereceğimiz cevap; tutku ve cazibe olur. Unutamayacağınız yaz anılarınızı yaşıyorken size eşlik edecek bu parfüm, Salvatore Ferragamo'nun son parfümü. Çiçeksi ve meyve kokularının harmanladığı bu parfümü Sephora mağazalarında bulmak mümkün.

 

 

 


3 | 5
Dior Poison Girl Unexpected
Dior Poison Girl Unexpected

Bir kült haline gelen Dior Poison parfüm serisinin yeni bebeği olan bu parfüm, Dior'un meşhur parfüm yaratıcısı François Demachy tarafından özenle hazırlandı. Fresh ve akıllara kazınan kokusunun sırrı Tazmanya'ya kadar uzanıyor.

 

 

 


 


4 | 5
Gucci Bloom Acqua di Fiori
Gucci Bloom Acqua di Fiori

.Bu parfümle, ikonik Gucci Bloom içeriğine yepyeni bir yorum getirilmiş. Sizi gün boyu ferah ve canlı tutacak bu koku,  neşeli yaz günlerinizin vazgeçilmezi haline gelecek. Özgürlüğünüzü ve canlılığınızı göstermek için size yepyeni bir deneyim sunacak. 

 


5 | 5
Tom Ford Fougère Platine
Tom Ford Fougère Platine

Tom Ford'un bu parfümü unisex bir koku. İçeriğinde lavander dokunuşlar bulunan bu parfüm, ne yazık ki şu an Türkiye pazarında bulunmuyor. Eğer Tom Ford kokularına hayranlığınız varsa, yurt dışından temin edebilirsiniz.