2018 Yazının En Trend Saç Kesimi
Uzun saç yavaş yavaş tarih oluyor. Yerine daha çene hizasında, sizi daha cool gösterecek saçlar trend olmaya devam ediyor! Yani bob..

 

 

Yayın Tarihi: 2.07.2018 15:45:00

1 | 5
SAOIRSE RONAN
SAOIRSE RONAN

2017 yılının Lady Bird'ü, sarı düz saçlarını tam çene hizasında dümdüz kullanıyor. Oldukça zarif bir model.


2 | 5
MILA KUNIS
MILA KUNIS

İki çocuk annesi gür saçlı Mila Kunis, epeydir uzun kullandığı saçlarını son dönemde kısa kullanmayı tercih ediyor. Eğer alnınız müsaitse, kesiminize kakül de ekleyebilirsiniz.


3 | 5
JOURDAN DUNN
JOURDAN DUNN

Harika model Jourdan da saçlarını çene hizasında kestirenlerden. Ama daha kısaymış gibi duruyor. Dikkat ettiyseniz Saoirse de çene hizasında kestirmiş fakat daha uzun gözüküyor. Bu da yüzünüzün uzunluğu ile ilgili bir durum. Kestirmeden önce buna dikkat edin.


4 | 5
JENNIFER LOPEZ
JENNIFER LOPEZ

Saç rengini yıllardan beri değiştirmeyen (iyi ki de değiştirmeyen) J.Lo, uzun saçlarını çene hizasında değil, omuz hizasında kestirenlerden. Dağınık düz bir fön oldukça trend gözükmesini sağlamış.


5 | 5
EMILIA CLARKE
EMILIA CLARKE

Ejderhaların Annesi Emilia Clarke, saçını diziden dolayı sarı renge boyatamıyordu. Yapımcılarla böyle bir anlaşması olduğu için sarı saça hasret kalan Emilia sonunda dizinin son sezon çekimleri döneminde saçlarını sarıya boyatabildi. Doğallığıyla dikkat çeken Emila'nın çene hizasındaki düz kesim saçları bizce ona çok yakışmış.