Trendus Logo

Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor!

Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor! - Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor!
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
4 / 6

Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor!

- Neler yedin? Bir şeyler izlerken yanından eksik olmayan atıştırmalıkların hangileriydi?

Müşra: Yaz aylarında yüzlerce Twister tükettim. Lays Fırından başta olmak üzere sevdiğim cipslerle haftada 1 gün mutlaka cips partisi yapmaya devam ediyorum. Bunun dışında kendi yaptığım glutensiz yulaflı çikolatalı cookieler hem benim hem de ailemin favorisiydi.
 

Kübra: Yiyecekten ziyade bol bol bitki çayı içtim. Herby No Stress, adaçayı ve papatya çayları gün içinde yanımdan eksik olmadılar.

- 2020'de okuduğun favori kitabın hangisiydi?

Müşra: Aleister Crowley'in Moon Child'ı. Gezegeni Ay olan gerçek bir Ay çocuğu olarak yıllar sonra bu kitabı bitirerek okültizm merakıma geri döndüm.
 

Kübra: ​​​​​​​Okumaya başladığım onlarca kitaptan hiçbirini bitiremedim. Zaten bir noktadan sonra pes ettim. 2021'de dolu dolu bir liste hedefim var. Tüm yarım kalanları bitirebilmeyi umuyorum.

- 2020'de favori kombinin neydi?

Müşra: Karl Lagerfeld'in "her gün eşofman giyerseniz hayatınızın kontrolünü kaybetmişsinizdir" sözüne inanırım. Kaldı ki zaten her gün eşofmanla rahat edecek biri olmadığımdan aslında sokakta "rahat" adı altında ne giyiyorsam bot ve montsuz şekilde o şekilde dolaştım. Taytlar, oversize grup tişörtleri ve yumuşak hırkalar.


Kübra: ​​​​​​​Eşofman. Tatile eşofmanla gittim, bisiklete eşofmanla bindim, markete eşofmanla gittim. Canım eşofmanlarım.

- Çoğunluğu evde geçen 2020'de en çok ne giymeyi özledin?

Müşra: Onlarca şey alıp kombinlerimi sergileyememek beni üzdüğünden aslında her şeyi. Ama özellikle kürklerimi, opak çorapla giyilen süper mini etekler ve elbiseler, deri pantolonlar, yaz için floral slip dress ve terlikler en çok özlediklerimdi.


Kübra: ​​​​​​​Kıyafetten ziyade bir aksesuar delisi olarak giyinip kuşanıp kombinime uygun takılarımı, saç aksesuarlarımı ve fularlarımı takamamak bi tık tadımı kaçırdı.