Trendus Logo

Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor!

Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor! - Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor!
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
2 / 6

Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor!

- Hangi dizileri sevdin? Dizilerde gördüğün ve "onu çok konuşacağız" diye düşündüğün yeni isimler var mı?

Müşra: 2020'nin en iyi dizisi çok net The Boys! Şu dakikadan sonra bir daha Avengers filmleri izleyebileceğimi sanmıyorum, o kadar aptalca geliyor ki...Çok üzgünüm. The Boys tüm bunlarla, sosyal medya fenomenleriyle,kahraman klişeleriyle, sosyal adalet savaşçılarıyla harika dalga geçen bir dizi. Kadın eşitsizliklerine de ülke politikalarına da dokunduruyor.

Dizideki Homelander karakterini canlandıran Antony Starr ise pek çokları gibi benim de favorim. Captain America ile eş değer güçleri var, Amerika'yı temsil eden bir poster çocuğu ama aynı zamanda tartışmalı bir cinsel hayatı, komik egosu, şımarıklığı ile tam bir ruh hastası; küçük bir bebeği bile kıskanabilen biri ve Starr bu karakteri mu-az-zam canlandırıyor! 3. sezon ile birlikte daha fazla konuşulacağına eminim!

Bir diğer isim ise Succession'ın Kendall'ı, Jeremy Strong. Zaten Emmy'yi eve götürdü. (Aslında adam pandemiden dolayı baya evde aldı ödülü.) Bu yıl Oscar sezonunda bile ismini duyarız. Bkz. "The Trial of Chicago 7."
 

Kübra: Benim için 2020'nin favori dizisi Ratched oldu. Gerçek bir Ryan Murphy harikası. Oyunculuklar, renkler, her bir detay kusursuzdu. Normal People'ın başrolleri Paul Mescal ve Daisy Edgar-Jones bu yıl rüştünü ispat edenlerden oldu. Bunlar haricinde yerli yapımlardan Saygı ve Sadakatsiz'i izlemekten büyük keyif alıyorum. Umarım sonradan tatları kaçmaz. 
 

- 2020'de izlemekten en çok keyif aldığın film hangisiydi?

Müşra: Guy Ritchie'nin The Gentlemen'ı; enfes kadrosu, leziz işlenişi ve stilize atmosferiyle 2020'de canım sıkıldıkça izlediklerimden oldu.

Bir de pandemiden hemen önce yakın dostlarımla Little Women'ı izlemiştik sinemada. Son sinema deneyimim oldu, en iyisi değildi ama sinemada izlemek yanımdaki kişiler sayesinde hoş bir deneyimdi; bu yüzden bu 2020 filmi de benim için özel olacak.
 

Kübra: Öncelikle Little Women seyrimizi hatırlatan cevabıyla Müşra'ya kocaman kalp bırakmadan geçemeyeceğim! Sanırım bu sene öyle muazzam bir film izlemedim. Genel olarak bu yıl 20'yi aşkın dizi izlediğimi düşünecek olursak filmlere pek vakit ayırdığım da söylenemez. Ama keyifli bir seyir olarak Enola Holmes'ü söyleyebilirim. Aşırı iddiasız, düz bir film ama keyifliydi.