Trendus Logo

TOGA ARCHIVES x H&M Koleksiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

TOGA ARCHIVES x H&M Koleksiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler - TOGA ARCHIVES x H&M Koleksiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
2 / 2

TOGA ARCHIVES x H&M Koleksiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bununla birlikte, TOGA erkek giyimin cesur parçaları olan; mavi çizgili gömlek ve şeffaf V yakalı kazak, sırasıyla akıllı kesimler ve yanardöner renklerle yeniden çalışıldı, zincir bağlantılı bir kolye veya vintage eşarp astarlı çift taraflı bir bomber ceket ile kolayca eşleştirilebilir hale getirildi.

 

"H&M'de çok yönlü tasarımın büyük hayranlarıyız, bu yüzden Yasuko Furuta'nın TOGA için tasarladığı dahiyane parçalar çok çekici. Örneğin, imzası olan kesikler, çıplak tenle kullanılabilir veya göz alıcı bir etki için payetli bir parçanın alt katmanı olabilir. Onun oyuncu ama entelektüel tarzını müşterilerimize sunabilmekten heyecan duyuyoruz ve yaratacakları şık kıyafet kombinasyonlarını dört gözle bekliyoruz" diyor H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson.

 

“Moda, fikirleri ve ilgi alanlarını anında ve sözsüz olarak iletebilir. TOGA ile, müşterinin ne giydiği konusunda yetki sahibi olduğu kavramını keşfettim, bu karar, kişiliğini anında aktarıyor: Eteğindeki bir deliğin altında çıplak tenle olmayı veya altına pantolon giymeyi seçebilirler. Bu H&M koleksiyonunun bu fikri küresel bir izleyici kitlesine tanıtmasını çok isterim" diyor TOGA’nın kurucusu ve kreatif direktörü Yasuko Furuta.