Trendus Logo

Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler

Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler - Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
18 / 18

Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler

adidas maraton sezonunu yeni adizero koleksiyonu ile kutluyor 

 

adidas, performans odaklı ve canlı renklere sahip yeni adizero koleksiyonunu tanıttı. Önceki modellerden daha hafif malzemeden üretilen ve dünyanın en hızlı koşucularının verileri kullanılarak geliştirilen ADIZERO ADIOS PRO 2 ve ADIZERO BOSTON 10, sporcuları daha hızlı hissettirmek için tasarlandı.

 

adidas’ın rekor kıran, performans odaklı yeni adizero koleksiyonuADIZERO ADIOS PRO 2, ve ADIZERO BOSTON 10 göz kamaştıran canlı renkleri ile maraton sezonunun yeniden doğuşunu kutluyor. Koleksiyonu taçlandıran yeni canlı renk grubu, kendinden önce gelen versiyonlarından ilham alarak koşmanın gücünü somutlaştırıyor. Zihin ve bedeni birbirini bağlayan tasarımı ile yeni versiyon renklere sahip modeller, adizero koleksiyonunun evrimini de işaret ediyor.

 

ADIZERO ADIOS PRO 2, iki katmanlı yeniden şekillendirilmiş LIGHTSTRIKE PRO orta tabana sayesinde anatomik odaklı karbon katkılı ENERGYROODS ile enerji kaybını sınırlandırıyor. ADIZERO BOSTON 10 ise CONTINENTAL™ KAUÇUK DIŞ TABAN ile yumuşak üst yapıyı birleştirerek her gün uzun mesafeli antrenman koşularına dayanıklı, hafif bir koşu deneyimi sunuyor. 

 

Bu sezon yollarda 5km, 10km, maraton ve yarı maraton mesafelerinde dünyanın en hızlı atletleri tarafından da giyilecek olan adidas ADIZERO ADIOS PRO 2 ve ADIZERO BOSTON 10, 2 Eylül'de adidas.com'da satışa sunuldu.