Trendus Logo

Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler

Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler - Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
15 / 18

Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler

The North Face'in En Yeni Mountain Athletics Koleksiyonuyla Tanışın

 

Markanın ‘Daha Önce Hiç’ (Have You Ever) kampanyasının bir parçası olarak sunulan yeni koleksiyon, amacına uygun antrenman yapan, outdoora daha iyi hazırlanmak için spor salonlarında çalışan ve zorlukların peşinden koşan herkes için tasarlandı.

Koleksiyon, baştan aşağı işlevselliğini stille birleştirerek, klasik The North Face tasarımının yanında teknik performansı da beraberinde getiriyor. VECTIV™ Hypnum, sıfırdan stabilite ve enerji dönüşü sunarken, FlashDry™ gelişmiş nem yönetimi sağlayarak kullanıcıların sınırlarını zorlamalarına olanak tanıyor. 

Erkek ve kadın koleksiyonunun tasarımı, yaşadığımız dünya düşünülerek oluşturuldu. Tam fermuarlı kadın montu ve erkek hibrit tişörtü de dahil olmak üzere %100 geri dönüştürülmüş polyester anahtar parçalar kullanıldı.

Gri ve siyahın sade tonlarından oluşan koleksiyon, dağlarda olduğu gibi spor salonunda da evdeymiş gibi konforlu hissettirecek.

Koleksiyon, şimdi www.thenorthface.com.tr adresinden satın alınabilir. Gelecekteki lansmanlardan haberdar olmak için Instagram ve Facebook'ta @thenorthface'i takip edebilirsiniz.