Trendus Logo

KRYOLAN "Digital Complexion" Serisiyle Cildinizde Filtre Etkisi Yaratıyor

KRYOLAN "Digital Complexion" Serisiyle Cildinizde Filtre Etkisi Yaratıyor - KRYOLAN "Digital Complexion" Serisiyle Cildinizde Filtre Etkisi Yaratıyor
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 4

KRYOLAN "Digital Complexion" Serisiyle Cildinizde Filtre Etkisi Yaratıyor

DIGITAL COMPLEXION FLUID FOUNDATION

Renk SAYISI:28

 

Dermal esnekliği destekleyen nemlendirici bileşenler içerir, size içten taze, dolgun bir cilt verir. İsteğe göre üst üste uygulanabilen formül, hafif ila orta düzeyde bir kapatıcılık sağlayabilir.

Digital Complexion likit fondöten öneri olarak önce veya sonra, Digital Complexion kapatıcı ile birlikte uygulanmalıdır. Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayın. Az miktarda fondöteni bir makyaj plakasına veya elinizin arkasına pompalayın. Parmağınızı, fırçanızı veya tercih ettiğiniz süngeri kullanarak fondöteni cilde eşit şekilde uygulayın. Fondöten uygularken, yüzün ortasından dışarıya doğru uygulamanın daha kolay olduğunu fark edeceksiniz.  Uygulamadan önce, gerekirse makyaj bazı kullanılmalıdır.

>> 

ADIM 1: Göz altındaki pigmentasyon ve morlukları önlemeye yardımcı olmak için, DCN47 renginde Digital Complexion Neutralizer, alan üzerine yumuşak bir fırça kullanılarak nazikçe uygulanır.

ADIM 2: Neutralizer'ı kapatmak için P02 ve O12 tonlarındaki iki Digital Complexion Concealer karıştırılır ve ardından gözlerin altındaki alanı aydınlatmak için nazikçe bölgeye uygulanır. Daha sonra fondöten olarak, Digital Complexion Fluid Foundation seçilir. O15 ve P02 olarak iki ton karıştırılır ve yüze eşit şekilde uygulanır.

>> 

ADIM 3: P01 renginde Digital Complexion Cream Foundation, elmacık kemiklerinin üstüne ve aydınlık olması istenen noktalara uygulanır. P02 ve D34 renkleri ise, hafif bir gölge oluşturmak için karıştırılır ve yüzü şekillendirmek için kullanılır. Digital Complexion Finish, gerektiğinde parlaklığı yok etmek için yumuşak bir pudra fırçası yardımıyla cilde uygulanır.

 

·       Fonksiyonel dolgular anında filtre efektleri oluşturur.

·       Modern kamera teknolojileri ile uyumludur.

·       Doğal bir yüzey ile pürüzsüz doku.

·       İnce çizgileri ve gözenekleri gözle görülür şekilde küçültür.

·       Yansımayı kontrol etmek için ışığı mükemmel dağıtır.

·       Kendiliğinden sabitlenir ve uzun süre kalıcıdır.