Trendus Logo

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar - Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
31 / 32

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

YAZ BOYUNCA GÜNEŞ IŞINLARININ YIPRATTIĞI CİLDİNİZİ CANLI VE NEMLİ GÖRÜNÜMÜNE GERİ KAVUŞTURUN ; CHRISTIAN BRETON HYALURONIC ACID + ARGAN SERUM

 

Yaz mevsimi boyunca cildin maruz kaldığı güneş ışınları ve çevresel faktörlerden dolayı nemini kaybetmiş yorgun ve mat cildinizi HYALURONIC ACID + ARGAN SERUM ile tazelemeye, canlandırmaya ve daha aydınlık bir görünüme sahip olmasını sağlamaya ne dersiniz? Kusursuz nemlendirici özelliğe sahip bu özel serum ile cildinize hak ettiği değeri ve enerjiyi vermenin zamanı!

 

CİLDİNİZİN İHTİYACI OLAN SERUM

Cilde optimal nemliliği sağlamak için geliştirilmiş bu özel serum, Hyalüronik Asit ve Argan Yağının güçlü birleşimi ile cildi derinlemesine nemlendirmeyi, cildin doğal güzelliğini ve aydınlığını geri kazandırmayı hedefler

Güçlü Argan Yağı ile cilt yapısını güçlendirirken, Hyalüronik Asit içeriği cildi neme doyurur ve cilde dolgunluk katar. Etkili ve aktif içerikler yaş alma belirtilerini gidermeye, kuruluktan kaynaklı ince çizgi ve kırışıklık oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Formülünde yer alan Allantoin ise cilt dokusunu onarmayı hedefler.

·         Cildi derinlemesine nemlendirir.

·         Cilt yapısını güzelleştirerek, aydınlık bir görünüm sunar.

·         İlk çizgiler ve yaş alma belirtilerini minimize eder.

·         Yorgunluk belirtilerini gidermeye yardımcı olur.

·         Cilt sıkılığını arttırır.

 

AKTİF İÇERİKLER :

Hylüronik Asit: Doğası gereği, suyu sünger gibi emen ve ağırlığının 1.000 katından fazlasını dermist tabakada tutabilen hyalüronik asit, epidermis tabakanın kurumasını engeller ve cilt nemini dengede tutar. Böylelikle cilt daha gergin ve dolgun bir görünüm kazanır.

Argan Yağı: Dünyada “likit altın” olarak da bilinen Argan yağı içerdiği vitaminler, mineraller ve güçlü antioksidanlar sayesinde cilde ihtiyacı olan nemliliği sağlar. Argan yağı bilinenin aksine tüm cilt tipleri için uygun bir içeriktir.

Gliserin: Hücrelerarası seviyede cildin su dengesini sağlamadan sorumlu içeriktir. Nemlendirici özelliği sayesinde cildin daha sağlıklı ve yumuşak bir yapıya kavuşmasını sağlar.

Allantoin: Cildi iritasyona karşı korur ve yeni hücre üretimine yardımcı olur.