Trendus Logo

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar - Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
5 / 32

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Drunk Elephant'tan İki Özel Ürün

 

Virgin Marula Luxury Facial Oil


BESLER + DENGELER: Virgin Marula Oil’imiz cildiniz için rehabilitasyon gibidir. Kritik antioksidanlar ve omega 6 ve 9 bakımından zengin marula, gençlik ışıltısını korurken besler ve dengeler, en saf haliyle kalır.


NE İÇİN FORMÜLE EDİLDİ? Marula meyvesinin çekirdeğinden gelen saf, arıtılmamış yağımız doğal veya sentetik herhangi bir kimyasal veya koku ile neredeyse hiç temas etmemiştir. Bu süper emilebilir yağ hızla dibe çöker ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. En hassas ciltler dahil
olmak üzere tüm ciltler için uygundur.

 

T.L.C. Sukari Babyfacial™
 

TEMİZLEYİN + ORTAYA ÇIKARIN: Babyfacial daha fazla berraklık, gelişmiş cilt dokusu ve tonu ve daha canlı görünen ışıltıyı için cilt yüzeyini ortaya çıkaran kalite odaklı AHA/BHA “yüz” ürünüdür. İnatçı ve mat cilt için ekstra bir takviye olarak düşünün (diğer deyişle, hücrelerinizi canlandıracaktır).


NE İÇİN FORMÜLE EDİLDİ?:  Bu sonraki nesil maske, gözenekleri etkili ancak nazik biçimde temizleyen ve birikmiş ölü cilt hücrelerini gidererek ortaya çıkaran ev yapımı bir “yüz” ürünüdür. Hayallerimizin takımında yer alan tartarik, laktik, sitrik ve salisilik asitlerden oluşan %25 AHA/%2 BHA karışımıyla, bu kalite odaklı formül dokuyu etkileyici biçimde pürüzsüzleştirir, gözeneklerin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Benzersiz biçimde formüle edilen nohut unu, kabak fermenti ve ince toz yeşil çay, boğadikeni ve elmadan oluşan yumuşatıcı antioksidan karışımı ile benzersiz biçimde formüle edilen Babyfacial, inanılmaz parlaklık ve enzimatik aksiyon sağlar, cildin elastik hissini artırır ve daha da eşit, ışıltılı, bebek yumuşaklığında bir ten görünümü yaratır.