Trendus Logo

Guess'ten En Yeni Haberler

Guess'ten En Yeni Haberler - Guess'ten En Yeni Haberler
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
2 / 3

Guess'ten En Yeni Haberler

MARCIANO 2021 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONU

Marciano 2021 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, bir göl kenarından karlı dağlara doğru yolculuk yaparken hissedilen yolculuk tutkusuna bir kez daha ilham veriyor. Marciano koleksiyonunun doğasında hem günlük hem şık stilinden ilham alarak çıkılan bu macera ve bu maceraya hazır koleksiyonun her parçası ve görünümü, aslında uzaklardan gelen bir çekiciliği yansıtıyor. Koleksiyonda kalın örgüler ve dokulu katmanların yanı sıra geometrik baskı, modern retro silüetler ve feminen detaylar kadınlara 60’lardan ilham alan bir tarz sunuyor. Koleksiyondaki zarif erkek parçalar ise, erkekleri her şeye hazır hale getiren kusursuz terzilik ile ve dinamik kesimler ile sofistike şekilde doğayı kucaklayan teknik parçalar ile şehrin keşmekeşinden kaçışı vadediyor.

 

Gentle Breeze on the Lake

Gentle Breeze on the Lake temasında altmışlı yılların ışıltısı, İtalyan göl kıyısının cazibesiyle birleşerek modern ve feminen bir hava yaratıyor. Bu görkemli temada feminen silüetler, bedene oturan kesimleri ve pilili etekleriyle askeri görünümden hem de şık ve günlük stilin bir araya geldiği kullanışlı bir çekicilik vadediyor. Koleksiyon, yeşil ve siyah fularlar, doğadan esinlenen baskılar, neopren kumaştan etekler, elbiseler ve piton baskılı dış giyim parçalar ile her gün için ideal olabilecek bir tavır yaratıyor. Bu görünümler, muhteşem deniz mavisi paleti, kırmızı ve mavinin doğal tonları ile tamamlanıyor.

 

Contemporary Retro

Contemporary Retro temasında klasik altmışlardan ilham alan feminen görünümler, sezonu yeni bir açıyla çerçeveliyor. Özellikle günlük tarzdaki elbiseler, kalın örgüler ve büyük beden hırkalar, palazzo pantolonlar ve ikonik siperler ile çok yönlü görünümler göz kamaştırıyor. Ayrıca rafine tasarımlar ve düğmeler şık detaylar olarak öne çıkarken; şeftali, kırmızı, toprak kahve ve deniz mavisi tonlarında alpaka, lama ve kaşmir yününden üretilmiş buklet ipten, jakarlı ve parlak kumaşların yanı sıra geometrik baskılar, gösterişli balıksırtı, grafik zincir ve zebra baskılar kullanılıyor.

 

High Altitude Opulence

Sakin dağ havası, şık 60’lar tarzıyla birleşiyor. Zarif ve parıldayan eko kürk mantolar, yaka ve eşarplar, parlak vinil pantolonlar, rahat örgü süveterler, transparan örmeler, doğadan ilham alan baskıları, mineral gri, yeşil ve kırmızıdan oluşan doğal bir paletle zenginleştirildi.