Trendus Logo

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri - En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
3 / 25

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

EN YENİ NUXE ÜRÜNLERİ

 

NUXE – Bio Organic Vücut Serisi

  • Botanik Temizleme Yağı: Hem bir makyaj temizleme yağı, hem de duş yağı işlevi gören bu sihirli ürün, hem yüzü hem de vücudu nazik, botanik kaynaklı temizleme bazı ile temizler. Su içermeyen formül, çok yüksek konsantrede aspir yağı ve organik ayçiçeği çekirdeği yağı (%81,5) içerir.

  • NUXE BIO ORGANIC Balm Deodorantları: Pudramsı balsam dokusu parmak uçlarıyla koltuk altlarına uygulanıyor, cildi bir krem gibi pürüzsüzleştiriyor. Yumuşak ve kuru, iz bırakmayan bir bitiş ile  24 saat deodorant etkinliği* ve bir nemlendiricinin  yumuşaklık hissini sağlıyor.

  • Katı Sabun: Etkili bir biçimde yüzü ve vücudu temizler, her cilt tipine uygundur. Kremsi nemlendirici dokuları Organik Camelina yağı ile zenginleştirilmiştir ve makyaj izlerini, kiri ve diğer kalıntıları temizleyerek ciltte yumuşak bir his bırakır.

    Very Rose Dudak Balsamı
  • Formülü Fas’tan gelen Okka güllerinin taç  yapraklarından elde edilen gül (Rosa Centifolia) yağı özü ile zenginleştirilmiştir.  Zengin yağ asitleriyle bilinen bu öz,  kuru veya çok kuru dudakları nemlendirmek için elde edildi. Balmumu ve shea yağının koruyucu özelliğiyle dudaklardaki gerginlik hissini alır ve rahatlatır.

    Rêve de Miel Vücut Spreyi ve Hassas Katı Şampuan
  • Rêve de Miel Vücut Spreyi’nin bağımlılık yaratan kokusuna kendinizi bırakın. Balla bezenmiş bu yolculuk teninizi nazikçe okşayacak.