Trendus Logo

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri - En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
5 / 25

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

Vichy Uzmanlığında Genç ve Sağlıklı Bir Görünüme Kavuşun!

 

UV ışınları, stres, mevsim geçişleri ve zaman gibi etkenler; cilt ve saç sağlığını önemli ölçüde etkiliyor. Doğadan ilham alan güçlü formülleriyle Vichy, dolgunluk kaybı ve kırışıklıkları hedefleyen yeni H.A. Epidermic Filler Yüz ve Göz Çevresi Serumu ile yaşlanma karşıtı bakımda fark yaratıyor. Kepeklenmeye eğilim gösteren saçlar ise Vichy Dercos Anti-Dandruff Şampuanları sayesinde hak ettiği uzman bakıma kavuşuyor.

 

Yeni H.A. Epidermic Filler Serum ile cildinizde dolgu etkisi!

Güçlü etkinliğe sahip Vichy Liftactiv Supreme serisinin yeni üyesi kırışıklık karşıtı H.A. Epidermic Filler Serum, zamana meydan okuyan bir cildin sırrını veriyor. H.A. Epidermic Filler Serum; kırışıklık karşıtı bakımda yüksek oranda saf Hyalüronik Asit, Cg Vitamini ve Vichy Volkanik Suyu ve peptitlerin güçlü ve benzersiz birleşimini sunuyor ve günlük epidermal Hyalüronik Asit kaybını cilde %100 geri kazandırıyor.

Vichy’nin yaşlanma karşıtı bakımında en etkin sonucu sağlayan H.A. Epidermic Filler Serum, %1.5 Saf Hyalüronik Asit içeriğiyle kırışıklıkları ve ince çizgileri dolduruyor ve cilde dolgun bir görünüm kazandırıyor. Cilt yapısı desteğinin bozulması ve Hyalüronik Asit kaybının neden olduğu yaşlanma belirtilerinin görünümünü düzeltmek için aşamalı dolgu etkisi sunuyor.

Klinik olarak kanıtlanmış etkinliğe sahip H.A. Epidermic Filler Serum, 6 haftada kırışıklık görünümünü %47*, ince çizgi görünümünü ise %60 azaltıyor*.

Dercos Anti-Dandruff Şampuan ile sağlıklı saçlar

Kepek ve kaşıntı sorununa karşı özel olarak geliştirilen Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan, farklı saç tiplerine uygun olarak, ilk kullanımdan itibaren kepek görünümünü azaltıyor. Normal-yağlı, kuru ve hassas saç tipleri için olmak üzere 3 çeşidi bulunan Dercos Kepek Karşıtı Şampuan, gözle görünür kepeği %100'e kadar gidermeye** ve 6 haftaya kadar yeni kepek oluşumunu engellemeye*** yardımcı oluyor. Dermatolojik kontrol altında etkinliği klinik olarak kanıtlanan Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan, kaşıntı hissini azaltmaya yardımcı oluyor. Mikrobiyom dengesinin korunmasına yardımcı olan Selenyum DS**** teknolojisi ile geliştirilen Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan; saçları nazikçe temizliyor ve saç derisinin arınmış hissedilmesini sağlıyor.