Trendus Logo

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri - En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
18 / 25

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

SkinCeuticals ile Tatil Dönüşü Profesyonel Cilt Bakımı

Yılın en keyifli mevsimini geride bırakırken, yaz boyu dış faktörlerden etkilenen ciltlere ihtiyaç duyduğu profesyonel bakımı uygulamak önem kazanıyor. Mevsim geçişlerinin olumsuz etkilerinden korunmanın yolu; ciltte oluşabilecek lekelerin önüne geçmek, cilt eşitsizliklerini, ince çizgileri ve kırışıklıkları gidermek ve foto-yaşlanmayla savaşmaktan geçiyor. SkinCeuticals'ın her mevsim kullanılması gereken güneş koruyucuları, antioksidan içerikli serumları ve cilt düzenleyici serumları ile cildinize kaybettiklerini geri verebilir, yeni bir döneme kusursuz bir cilt ile başlayabilirsiniz.

 

 

Cildinizi antioksidan formülleriyle buluşturmanın tam zamanı!

Yazın yıpranmış ciltlerin dostu SkinCeuticals antioksidan serumları, güçlü etkileriyle cildinizin bakım ihtiyacını karşılıyor. Özellikle güneşin zararlı ışınlarıyla oluşumu hızlanan ince çizgi, kırışıklık ve kahverengi lekelerin görünümlerini azaltan antioksidan serumlar, etkili formülleri sayesinde erken yaşlanma belirtilerine meydan okuyor. %15 saf C vitamini içeren yaşlanma karşıtı serum Silymarin CF, yağlı ve akneye eğilim gösterebilen ciltleri arındırarak cilde genç bir görünüm kazandırıyor. İçeriğinde %15 saf C vitamini, %1 saf E vitamini ve %0,5 ferulik asit bulunan C E Ferulic Antioksidan Serum; kırışıklık, sıkılık kaybı, ince çizgiler gibi yaşlanma belirtilerinin önüne geçiyor. %10 saf C vitamini, %2 phloretin ve %0,5 ferulik asit içerikli Phloretin CF Antioksidan Serum ise karma ve lekeye eğilimli ciltlerde kolajen sentezini ve hücre yenilenmesini tetikleyerek hiperpigmentasyonla savaşıyor.

 

Advanced Brightening UV Defense SPF 50 ile tatilin ışıltısı cildinizde sürsün

Yaz bitse de güneş koruyucu kullanarak ciltte oluşabilecek yaşlanma belirtilerinin önüne geçmenin önemi büyük. SkinCeuticals’ın Advanced Brightening UV Defense SPF 50 güneş koruyucusu, cilde geniş spektrumlu güneş koruması sağlarken traneksamikasit, niasinamid ve mika içeren formülü ile cilt tonu eşitsizliğini azaltıyor ve cilde ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan Advanced Brightening UV Defense SPF 50, yaşlanma ve hiperpigmentasyonla savaşarak güneş ışığı kaynaklı koyu lekelerin görünümünde azaltma sağlıyor ve oluşabilecek lekelere meydan okuyor. Yüksek korumalı ürünü güne başlamadan önce uygulayabilir, korumayı sürdürebilmek için gün içerisinde sıkça ve bolca tekrarlayabilirsiniz. 

 

 

 

H. A. Intensifier Serum ile cildinize yazın kaybettiği dolgunluğu geri verin!

Yaz boyunca fazlasıyla maruz kalınan UV ışınları, ciltte doğal olarak bulunan hyalüronik asitleri azaltıyor. Ciltteki hyalüronik asit rezervini destekleyen H.A Intensifier Serum; kazayağı çizgilerinin, dudak çevresi ve yanaktaki çizgilerin görünümünü azaltarak, cildin dolgun bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki proxylane, meyan kökü özü ve hyalüronik asit, cilde daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüm sunuyor. Klinik çalışmalar, tüm cilt tipleri için geliştirilen H.A Intensifier'ın 12 haftada cilt dolgunluğunda %23 gelişme sağladığını ortaya koyuyor.

 

Cilt kusurlarına karşı etkili çözüm: Blemish + Age Defense Serum

Yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltler, yaz dönemi sonrasında ekstra bakıma ihtiyaç duyuyor. İçeriğinde salisilik asit bulunan ve foto-yaşlanma karşıtı bakım yapan Blemish + Age Defense; cilt kusurlarına karşı etkisini gösteriyor. Yağlı ve karma ciltlere uygun olan serum; salisilik asit, diyoik asit içeren formülü ile daha ışıltılı bir cilt görünümü kazandırıyor. Sadece 1 haftada ciltteki fazla sebumu %28 oranında azaltırken cilt tonu eşitsizliğiyle savaşıyor, gözenek ve kırışıklık görünümünün azaltmasına yardımcı oluyor.