Trendus Logo

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri - En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
9 / 25

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

Guerlain Yeni Advanced Youth Watery Oil ile tanışın!


2013 yılında geliştirilen şaşırtıcı Watery Oil dokusu , bir yağ kadar zengin , bir serum kadar güçlü ve su kadar hafiftir ve anında başarı sağlar. İlk uygulamadan hemen fark edilen etkinliği , ona sihirli yağ ” ünvanını kazandırdı. 2017'de yeniden formüle edildi ve 2020'de Asya'da bir numaralı yüz yağı haline geldi.

 

Youth Watery Oil, 19 uluslararası ödül kazandı. Dünya çapında her 26 saniyede bir satılan bir yağ ile favori”dir
Guerlain şimdi daha verimli , doğal ve değerli bir sonuç için bu küçük kozmetik mücevheri yeniden yaratıyor.


AYNI DUYUSALLIKTA VE DAHA DOĞAL FORMÜLÜ İLE

 

Advanced Youth Watery Oil, dünya çapında binlerce hayranı olan , ancak şimdi %95 doğal olarak türetilmiş bileşenler içeren enfes duyusal çekiciliğini korumuştur. Guerlain Research, bu yeni duyusal çekiciliğin zorluğunu aştı : Yağ ve bal aslındaki zorlayıcı uyum . Çok sayıda testten sonra benzersiz bir doku üreten bir formülasyon işlemi icat etmesi gerekiyordu : Yağ kadar zengin, Su kadar hafif. Commiphora yağı içeren etkili mikro boncuklar, uygulandığında harika bir sürpriz yarattı : Cilt ile temasında yok olana kadar erir , yağlı veya yapışkan bir bitiş bırakmaz, tamamen emilir ve mükemmel bir şekilde yayılır. Bu doku zıt bir duyusal deneyim yaratır; bir yandan besleyici yağın yağlılık etkisi olmayan zenginliği , kremsiliği ve yumuşaklığı; diğer yandan , yapışkan olmayan
bir losyonun hafifliği ve tazeliği . İpeksi doku kayar ve tüm yüze hızla yayılır.

 

Guerlain House'un usta parfümeri Thierry Wasser tarafından hazırlanan ballı kokusu, taze ve güven verici notalar yayar ve bu korunan doğanın kalbindeki arıların dünyasına hayal gücünü çeker.