Trendus Logo

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri - En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
15 / 25

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

FIOLAS AROMATHERAPHY REPLENİSHİNG BODY BUTTER İLE VÜCUDUNUZA POZİTİF TİTREŞİM ZAMANI!

Vücudumuzun zararlı dış etkenlere maruz kaldığı bir Yaz Mevzimini geride bırakırken FIOLAS Aromatheraphy Replenishing Body Butter ile vücudunuza pozitif titreşim zamanı!

 

Uzun zamandır yaşadığımız pandemi süreci sonrasında Yaz tatilini hepimiz iple çektik. Tüm yaz yoğun tatil programlarıyla cildimizin ve vücudumuzun bakımını biraz aksattık. Tatil sonrası daha disiplinli bir hayata geçiş yaparken cildimizi de arındırmanın tam zamanı. %100 Organik ve Vegan güzellik ürünleriyle sektörde bir ilke imza atan Fiolas, Holistik Güzellik ürünleriyle yaşayabileceğiniz en doğal cilt ve vücut bakım rutinini güzellik tutkunlarıyla buluşturuyor!

Aloe vera suyu cildinizin ölü derilerden arındırırken, ihtiyaç duyduğu nemi sağlar.  Nar çekirdeğishea ve kuşburnu yağları yoğun nem sağlayarak cildinizi besler ve antioksidan nitelikleri ile cilt bariyerini ve yeni hücre oluşumunu destekler.

 

Konjak kökü cildinize ihtiyaç duyduğu besinleri sağlarken, gözeneklerinizi temizler ve pürüzsüz bir cilt dokusu için desteğini sunar. 

Aktif İçerikler :

Konjac Manan : Konjac kökünün ana maddesi çok çeşitli amino asitleri içeren glukomannan li dir. Konjac kökü demir, potasyum, fosfor ve kalsiyum gibi minerallerle doludur. Cilt gözeneklerini derinlemesine temizler pürüzsüz ve yumuşak bir cilt dokusu oluşturur. Cildi besler ve nemlendirir.

Aloe Vera : Cilde hidrasyon sağlar aynı zamanda cildin nemini korumasına da yardımcı olur.

Kuşburnu Yağı  : Yüksek oranda A ve E Vitamini içerir. Hem cilt hücrelerinin sağlıklı yenilenmesini optimize etmek hem de kırışıklık dokusunu yumuşatmak için en iyi yağlardan biridir.

 

Fiolas Holistic Beauty ürünlerine www.fiolas.com , Beymen.com , Trendyol ve çok yakında hizmete açılacak FIOLAS’ın ilk perakende mağazası GALATAPORT Fiolas mağazasında bulabilirsiniz.