Fotoğraf meraklılarına: Samsung NX10

Samsung NX10 SLR makinalara rakip geliyor!

 

 

Fotoğraf meraklılarına: Samsung NX10
Yayın Tarihi: 9.06.2010 00:00:00

Samsung NX10 fotoğraf meraklılarına alternatif olarak piyasaya sürüdü. Kompakt dijital fotoğraf makinelerinin kullanışlılığı ile SLR modellerin yüksek performansı ve görüntü kalitesini birleştirmeyi hedefliyor.

14 megapiksel

Samsung, tam kare (35 mm filme eş değer – full frame) modellere yakın büyüklükteki sensör ile çalışıyor.  Küçük sağlam ve ergonomik yapısı ile rahat bir kullanım sağlayan Samsung NX10 hem amatör, hem de profesyonel kesimin kullanabileceği türden. Toplam 14.6 milyon efektif piksel sunan sensörüyle yüksek kaliteli fotoğrafın yanı sıra 720p HD video kaydı yapabilen Samsung NX10, hazır çekim modlarının ötesinde kullanım kolaylığı sunan birçok özelliğe sahip. Samsung NX10, kompakt yapısı ile rahatlıkla taşınabilirken, aynı zamanda sahip olduğu teknik özellikleriyle de yüksek görüntü kalitesi vadediyor.

Ayrıca sadece yüksek görüntü kalitesine sahip fotoğraflar çekmeyip, HD video kaydedebilme özelliğine de sahip. Üstelik LCD ekranlara göre 10.000 kat daha hızlı ekrandı ile daha az enerji tüketimi de amaçlıyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X