Flormar.com.tr’den Kaçırılmayacak "Süper Kasım" İndirimleri

9 – 11 Kasım arası Flormar.com.tr’den yapılan tüm alışverişlerde net %40 indirim fırsatı, bedava kargo avantajı ve 99 TL üzeri alışverişlere hediye setleri sizleri bekliyor!

 

 

Flormar.com.tr’den Kaçırılmayacak "Süper Kasım" İndirimleri
Yayın Tarihi: 10.11.2020 10:21:00
Makyaj denince akla gelen ilk marka olan Flormar, bütün ürünlerinde geçerli ve heyecan yaratan Süper Kasım kampanyasının müjdesini veriyor.

9 – 11 Kasım tarihlerinde flormar.com.tr’den yapılan tüm alışverişlerde geçerli net %40 indirim fırsatı makyaj tutkunlarını bekliyor!

En yeni ve çarpıcı renkleriyle Kiss Me More, sonbaharın en trend renklerini içeren doğal ve saf koleksiyon olan Healthy Glow ve tüm Flormar ürünleri için geçerli yılda bir kere gelen bu özel kampanya kaçmaz!

Bu göz alıcı kampanyaya ek olarak 9 – 10 Kasım tarihleri arasında “Süper Kasım” kampanyası dahilinde 75 TL ve üzeri yapılan alışverişlere kargo ücretsiz! Ayrıca, 11 Kasım tarihinde yapılan alışverişlerde ise kargo ücretsiz! Bunların yanı sıra, flormar.com.tr’den yapacağınız 99 TL üzeri tüm alışverişlerinize ürün seti hediye olacak. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X