“Flormar Sanal Makyaj” Deneyimine Rekor İlgi: 3 Haftada 1 Milyon Deneme!

Artırılmış gerçekliğe dayanan alt yapısı sayesinde, tek tıkla, temassız ve güvenli bir makyaj deneyimi sağlayan ve dünyada ilk defa web tabanlı sanal oje uygulamasını sunan “Flormar Sanal Makyaj”, 3 haftada ulaştığı 1 milyon deneme rakamı ile yoğun ilgi görüyor!

 

 

“Flormar Sanal Makyaj” Deneyimine Rekor İlgi: 3 Haftada 1 Milyon Deneme!
Yayın Tarihi: 31.03.2021 12:24:00
Flormar’ın müşteri odaklı global vizyonu ile makyaj severlerin ihtiyaçlarına cevap veren, yaratıcı, eğlenceli ve güvenli alışveriş deneyimi sunan “Sanal Makyaj” uygulaması rekor kırıyor! Mart ayının başında yayına alınan, www.flormar.com.tr, Flormar mobil uygulaması, mağazalarda yer alan QR kodu okutarak ve Instagram (@flormarturkiye) hesabında yer alan filtre ikonuna tıklayarak giriş yapılan Flormar Sanal Makyaj uygulaması sadece 3 hafta içinde 1 milyon kullanıma ulaştı.
 
“Tek Tıkla Yüzlerce Rengi Güvenle Dene” sloganıyla, temassız ve güvenli bir makyaj deneyimi sunan Flormar Sanal Makyaj uygulamasında; ruj, oje, maskara, eyeliner, allık ürün kategorilerinin en sevilen ürünlerinden oluşan 400’den fazla dijitalleştirilmiş renk bulunuyor. 3 hafta boyunca toplam 38.000 kişiye, 1.265 saatlik sanal makyaj deneyimi yaşatan Flormar Sanal Makyaj uygulamasında, bir kişi en az 2 dakika boyunca uygulamada kalarak, ortalama 26 renk deniyor. Artırılmış gerçeklik teknolojisi ile Flormar Sanal Makyaj uygulamasında en çok denenen ilk 3 kategori sırasıyla, ruj, oje ve eyeliner olarak öne çıkıyor.
 
Pandemiyle ve dijitalleşmenin etkisiyle beraber değişen tüketim dinamiklerini, müşteri ihtiyaçlarını dikkate alan, renkli kozmetik pazarındaki 50 yılı aşkın tecrübesi ve inovasyona verdiği değerle de bu ihtiyaçları doğru analiz ederek, artırılmış gerçeklik konusundaki başarıları ile bilinen Türk teknoloji girişimi PulpoAR ile Flormar Sanal Makyaj uygulamasını hayata geçiren Flormar, güvenli – temassız makyaj deneyimini her gün daha da geliştirerek, Türkiye’den sonra dünya çapında varlık gösterdiği 110 ülkeye de ulaştırmak için çalışmalarına devam ediyor.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X