Fleabag Dizisinin Rahibi Neden Rüya Erkek İlan Edildi?

Ödüllere doyamayan Fleabag dizisinde Andrew Scott'un hayat verdiği rahip karakteri pek çok kadının gözdesi haline geldi. Peki niçin? Dizinin yaratıcısı Phoebe Waller-Bridge açıklıyor!

 

 

Fleabag Dizisinin Rahibi Neden Rüya Erkek İlan Edildi?
Yayın Tarihi: 8.10.2019 12:18:00
Fleabag dizisi kitleleri peşinden sürüklüyor. Phoebe Waller-Bridge'in yazıp rol aldığı dizi iki sezondan oluşan 12 bölümüyle keyifli bir seyir sunuyor. Tüm bunların yanında dizinin rahibi de son dönemlerde kadınların gözdesi durumunda. Saturday Night Live programına katılan Phoebe Waller-Bridge,  Andrew Scott'ın canlandırdığı papaz karakterinin kadınlarda yarattığı hayranlığı şu şekilde açıkladı: "Belli ki Andrew çok seksi. Ancak Andrew ve ben, kadınları papaz karakterinin fizikselliğin dışında neyin bu kadar etkilediğini düşündük ve vardığımız sonuç şu oldu: Dinlemek. Gerçekten ama gerçekten kadınları dinlemek. Deneyin beyler." 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X