Fi'nin Kırmızı Tüyü Yeni Bir Akım Yarattı

Türkiye'nin ilk digital dizileri arasında yer alan Fİ'ye sosyal medya üzerinden bir kullanıcı, Duru karakterinin kırmızı tüyüyle göndermede bulundu.

 

Fi'nin Kırmızı Tüyü Yeni Bir Akım Yarattı
Yayın Tarihi: 29.04.2017 08:38:00
Digital platform puhutv'de ilk 3 bölümü 10 milyondan fazla izlenen ve 3 bölümü daha 21 Nisan'da yayınlanan Fİ dizisi büyük bir izleyici kitlesine ulaştı. Hal böyle olunca bazı kullanıcılar sosyal medya hesaplarından diziye göndermeler yapıyor.
 
Bu göndermelerden ilki Ozan Güven'in hayat verdiği Can Manay karakterinin dizide sık sık su içmesi üzerine birçok kişi sosyal medyada bu duruma yönelik paylaşımlar yaptı. Son olarak Serenay Sarıkaya'nın canlandırdığı Duru karakterine gönderme ise Gökhan isimli bir sosyal medya kullanıcısından geldi. Kullanıcı yaptığı paylaşımla Duru'nun bale yaparken taktığı kırmızı tüye dikkat çekti.


Mühendis olduğu anlaşılan kullanıcı, şantiyede kullandığı baretine Duru karakterinin kullandığı kırmızı bir tüy ekleyerek şu mesajı yazdı: "Ya sahada herkes beyaz baretli, benim başmühendis olduğum belli olmuyor :(" diyen başmühendislerimiz için kırmızı tüy uygulamasına başladığımızı sizinle paylaşmak isterim. Teşekkürler Fi."
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X