FENTY PUMA by Rihanna Koleksiyonu Tanıtıldı

Rihanna'nın Puma için hazırladığı koleksiyon FENTY PUMA by Rihanna, Rihanna’nın da katılımı ile New York Bergdorf Goodman’ın 5.katında gerçekleşti.

 

FENTY PUMA by Rihanna Koleksiyonu Tanıtıldı
Yayın Tarihi: 7.09.2016 17:08:00
Rihanna’nın FENTY PUMA by Rihanna tekstil, ayakkabı ve aksesuar içeren koleksiyonu, tüm dünyada bugün itibari ile satışa çıkıyor. Geçtiğimiz Şubat ayında Rihanna’nın New York’ta düzenlediği tanıtım defilesi akıllarda hala tazeyken, her parçası cesur, kışkırtıcı ve karakter sahibi olan bu koleksiyon şimdi PUMA mağazalarına geliyor.
 
Kreatif direktör Rihanna’nın birbirinden değişik parçaları giyindiği lansman, New York Bergdorf Goodman’ın 5. katında gerçekleşti. Lansmanın ardından Rihanna Six02 Pop-Up Mağazası’na giderek burada sevenleri ile bir araya geldi.
 
“Bu koleksiyon beni ve tarzımı anlatıyor. Aynı zamanda PUMA ile başarmak istediklerimin sınırlarını zorluyor” diyor Rihanna. “PUMA markasını tahmin edilemeyen ve beklenmedik bir yere taşımak istedim. Japon sokak kültürüne karanlık bir bakış getirdim. Klasik materyaller ve modelleri yeniden ele aldım. Kullanılan tüm kumaşlar en üst kalitede. Gelenekseli kendime göre yeniden yorumladım.”
 
 

AW16 PUMA FENTY by Rihanna Koleksiyonu 15 Ekim’den itibaren PUMA Istinyepark Mağazası’nda limitli stoklarla satışa sunulacaktır.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X