Facebook Yeni Özelliğini Duyurdu

Facebook, yeni Messenger oyun oynama özelliklerinin uygulamayı her ay kullanan 1.2 milyar kişinin tümüne açıldığını duyurdu.

 

Facebook Yeni Özelliğini Duyurdu
Yayın Tarihi: 4.05.2017 01:41:00
Facebook, Messenger Oyunları’nı daha geniş bir kitleye açarak, Messenger’ı her ay kullanan 1.2 milyar insana sunduğunu açıkladı. Facebook, aynı zamanda Messenger’daki oyunlar için zengin oyun deneyimi sağlayacak yeni özellikler eklendiğini de duyurdu. Bu kapsamda oyun geliştiriciler, oyun bot’larından faydalanarak yeni seviyeler ve ödüller gibi yeni özellikleri ortaya çıkarabiliyor.
 
Oyun geliştiricilerin bu özelliklerden faydalanmasıyla birlikte herkes için daha dinamik ve çekici oyun deneyimleri oluşacak. Messenger’ın zengin oyun deneyimi özelliklerinden faydalanan ilk oyunlardan biri Zynga’nın Words With Friends’i oldu. Dünya çapında popüler bir oyun olan Words With Friends, artık direkt olarak Messenger üzerinden oynanabiliyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X