Facebook Messenger ve WhatsApp Artık Tek Uygulamada

İnternet tarayıcısı Opera yaptığı yeniliklerle birlikte en çok kullanılanlar arasına girmeyi amaçlıyor.

 

Facebook Messenger ve WhatsApp Artık Tek Uygulamada
Yayın Tarihi: 12.05.2017 14:47:00
Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar hepimizin en rahat çalıştığı alanlar olmasına rağmen popüler mesajlaşma uygulamalarını kullanmanın pratik yolu bulunmuyor. Opera güncellemesiyle birlikte araç çubuğu kısmında Facebook Messenger, WhatsApp ve Telegram‘ı ekliyor. Böylece örneğin Messenger’dan gelen bir mesaja cevap vermek için Facebook’u açmanız gerekmiyor. Bir yandan internet tarayıcınızdaki işinize devam edip, öte yandan sohbetinizi sürdürebiliyorsunuz. Sekme değiştirerek zaman kaybetme problemi ortadan kalkıyor.
 
Bu pratik özellikten yararlanmak için Opera’nın güncel versiyonunu indirmek gerekiyor. Ardından Facebook Messenger, WhatsApp ve Telegram hesaplarına giriş yapmanız yeterli oluyor. Bu sayede popüler mesajlaşma uygulamaları Opera’nın sol tarafına yerleşiyor.
 
Opera aynı zamanda ücretsiz VPN servisi ve taratıcıyla birlikte gelen reklam engelleme uygulamalarına sahip. Yapılan yeni güncellemeler Opera’yı öne çıkartmayı başaracak gibi görünüyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X