Evinizi Misafirleriniz İçin 10 Dakikada Hazırlama Rehberi

Elinizi biraz çabuk tutarsanız, akşam gelecek davetlileriniz için evinizi hazır hale getirebilirsiniz.

 

 

Evinizi Misafirleriniz İçin 10 Dakikada Hazırlama Rehberi
Kaynak: Shutterstock  |  Yayın Tarihi: 5.09.2016 18:03:00
İş yerinizdesiniz. Öğlen tatilinde telefonda konuştuğunuz arkadaşlarınızı akşam evinize yemeğe davet ettiniz. Peki bu hazırlıksızlığın üstesinden nasıl gelirsiniz?

Öncelikle yolunuzun üzerindeki çiçekçinizden taze bir buket çiçek alın. Ve yanındaki marketten ıslak mendil paketleri. Evet, doğru duydunuz. Temizlikte hızlı ve anlık bir çözüm arıyorsanız, ıslak mendile başvurabilirsiniz.

Eve geldiğinizde biraz hızlı hareket etmenizde fayda var. Ortalığı toplayın, koltuk örtünüzü düzeltin. Fincanları mutfağa bırakın. Islak mendil paketini açın ve gözünüze kirli görünen yerleri temizleyin; mutfak tezgahı, sehpa, banyo ve hatta yerde gördüğünüz bir leke.

Sıra geldi çiçeklere. Çiçekleri zarif bir vazoya koyabilir veya birkaç ayrı vazoya bölüştürebilirsiniz. Vazoları ise misafirlerinizle sohbet edeceğiniz odadaki sehpaya yerleştirerek onlara görünürlük kazandırabilirsiniz.

Son olarak, yastıkları kabartın ve üzerinize bir çekidüzen verin.

İşte kapı çaldı bile.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X