Evinizi Kitaplarla Süsleyin

Devir teknoloji devri olunca, gazete/dergi/kitap gibi yazılı yayınların satışı gün geçtikçe daha da azalıyor. Fakat kitap biraz daha farklı bir kültür halen alıp evdeki kütüphanemize bir yenisi ekliyoruz. Peki o çok değerli kitaplarınızı evde dekorasyon için de kullanmaya ne dersiniz?

 

 

Evinizi Kitaplarla Süsleyin
Yayın Tarihi: 23.07.2015 14:53:00

Dekorasyon denildiğinde akla milyonlarca fikir gelebilir. Bizim aklımıza da bu kez kitaplar geldi! 

Eğer hala, `kindle` gibi elektronik cihazlarla kitap okumayı değil de, elle tuttuğunuz kitabı okumaktan, gerekli yerleri çizmekten zevk alıyorsanız, evinizde çok sayıda kitabınız var demektir..  E peki bu kadar kitabı nasıl saklayabiliriz? Tabii evinizde kütüphaneniz vardır; fakat bu kütüphaneler genellikle evin görülmeyen bir köşesinde kalıyor.. Bu kütüphaneleri biraz daha büyütüp veya modernleştirip salonunuza taşımaya ne dersiniz? 

Aslına bakarsanız önemli olan boyut da değil. Ufak, zevkli bir raf ile evinize çok farklı bir hava katabilirsiniz. Hatta kitaplarınızı renklerine göre ayırıp raflara o şekilde sıralarsanız, çok daha zevkli bir görüntü ortaya çıkacaktır. Bakınız yanda örneğini görebilirsiniz!  

Mekanı salon diye sınırlandırmak da istemeyiz tabii.. Yatak odanızda, çalışma odanızda veya ofisinizde de bu tarz bir kitaplık oluşturmanız mümkün.. Önemli olan tek şey sizin zevkiniz! O çok değerli kitaplarınızı eskimiş bir kitaplığa yerleştirmektense, evinize hoşluk katacak, zevkli bir kitaplığa yerleştirmek sizin için de hoş bir his olacaktır. Böylelikle yeni kitap almaktan da çekinmenize gerek kalmayacak! 

Fotogalerimizi inceleyin, bakalım önerilerimizden ilham alabilecek misiniz?


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X