Erdem'in Çiçekleri Nars'a Dökülüyor

NARS kozmetik Türk moda tasarımcısı Erdem Moralıoğlu’yla uzun soluklu iş birliğini açıkladı.

 

Erdem'in Çiçekleri Nars'a Dökülüyor
Yayın Tarihi: 26.02.2018 12:36:00
Sınırlı sayıda üretilen Erdem for NARS Strange Flowers koleksiyonu dünya çapında Nisan 2018’de 13 parçalık göz, dudak ve yanak ürünleriyle lanse edilecek.

Özel tasarlanan kapsül makyaj koleksiyonu NARS’ın ikonik vizyonu ve güzellik felsefesiyle Erdem’in estetik imzası ve düşsel anlatımıyla bir araya geliyor. Cüretkâr ve mütevazi tonlar, yumuşak dokunuşlu çiçekli ambalajları ve iş birliği için tasarlanan üç orijinal Erdem desenleriyle beklenmedik bir palet sunacak. “NARS ile olan iş birliğimde estetiğimi keşfetmek, renk ve ürünler üzerinden farklı elementlerle sınırları ne kadar zorlayabileceğimizi görmek gerçekten çok ilginçti.” dedi Erdem. “Yeni pigmentler ve paletler geliştirmek kozmetiğin kendisi kadar büyüleyiciydi.”
 
NARS ve Erdem 2013’ten beri aralıklarla partnerlik gerçekleştiriyordu; Londra Moda Haftası’nda defile makyajında, Met Gala kırmızı halısında ve tasarımcının ERDEM X adlı 10. yıldönümü kitabında. Bu iki markanın makyaj koleksiyonunda ilk iş birliği.  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X