En Güzel Kahve Sehpaları İçin 5 Öneri

Evimizdeki salonların ve ev havası verilmiş kafelerin en önemli ortak özellikleri kahve sehpalarıdır. `Coffee table` kültürüne sadık kalmak, sehpalarımızı belli ipuçlarıyla zenginleştirmekten geçiyor. Bu ipuçlarından en önemli 5 tanesini sizin için bir araya getirdik.

 

 

En Güzel Kahve Sehpaları İçin 5 Öneri
Yayın Tarihi: 18.08.2015 15:11:00

Sehpalar, üstüne sadece birtakım şeyler koyduğumuz birer mobilya parçaları değildir. Bulunduğu yer ve o yerin sahibi hakkında bize ipuçları veren aksesuarlar, çoğu zaman kahve sehpalarının üstünde yer alır. Gelin en samimi ve en iç ısıtan kahve sehpaları beş adımda nasıl dekore edilir görelim:

1. Sehpanız HER ZAMAN parlamalıdır. Kahve sehpanızın tozlanmasına izin vermeyin. Kirli bir sehpanın üzerindekiler için ne kadar para veya emek harcadığınızın pek önemi yoktur.

2. Kahve sehpası kültürünün alıp başını gittiği bir dönemdeyiz. "Cofee table book" yani "kahve sehpası kitabı" kavramı da bu kültürün bir ürünü. Bol bol fotoğraf içeren ve sert kapaklı büyük kitaplar, genelde bu kategoriye dahildir. İlginizi çeken bir konuya göre bu kitaplardan birkaç tane edinin ve güzel görünecek şekilde sehpanıza yerleştirin.

3. Mumlar.. Ne kadar çok mum, o kadar iyi! Yanlışlıkla dini ayin masası oluşturmadığınız sürece, mumlar samimi bir hava yaratmak için idealdir. Ayrıca, bol kokulu ve renkli mum tercih ederseniz bu etkiyi katlayarak arttırmış olursunuz!

4. Renkli aksesuarlar yerleştirin. Örneğin narçiçeği bir vazo, ahşap sehpanızın havasını anında değiştirecek ve dinamikleştirecektir.

5. Sehpanıza çiçek koyun. Güzel bir buket çiçeğin güzelleştiremeyeceği oda da sehpa da yoktur. Üstelik taze çiçekler, doğal olarak odanın havasını da hoş kılacaktır.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X