Emziren Anne Beslenmesinde %100 Malt ve Hurma Mucizesi!

Anneler bebeklerine önem verir; bazen de emzirme döneminde desteğe ihtiyaç duyar. Anne sütünün önemine dikkat çeken uzmanlar, emzirme döneminde artan besin ihtiyacında % 100 Malt ve hurmanın rolünü vurguluyor. Multimalt, içerdiği %100 malt ve hurma suyu nedeniyle anne sütünü artmasında yardımcı rol üstleniyor.

 

 

Emziren Anne Beslenmesinde %100 Malt ve Hurma Mucizesi!
Yayın Tarihi: 16.10.2020 09:37:00
Anne sütü bebekler için  “Yaşam” anlamına geliyor.  Kolayca sindirilen anne sütü, bebek bağışıklığı için önemli, bir o kadar da doğru besin olarak niteleniyor. Uzmanlar, bağışıklık sistemini güçlendiren anne sütünün, bebekler için hayati önem taşıdığı görüşünde birleşiyor.
 
Emzirme döneminde artan besin ihtiyacında %100 Malt ve hurmanın rolüne dikkat çekiliyor; doğanın bir mucizesi, demir ile kansızlığa iyi gelen, beta-karoten üretimine sağladığı destek ile hafızanın güçlenmesine yardımcı olan ve önemli bir folik asit (B9) kaynağı olan hurmayı, anne sütü arttırıcı etkisinden ötürü öneriyor. Hurma, hem gebelikte hem de emzirme döneminde anneye fayda sağlayan bir besin olarak niteleniyor.

Malt ve hurma kullanarak geliştirdiğimiz Multimalt yalnızca %100 Arpa Maltı ve Hurma içeriğiyle emziren annelerin yardımına koşuyor. Arpa Maltı ve hurmanın doğal mucizesini bir araya getiren Multimalt, emzirme döneminde anne sütünün kesintisiz ve verimli bir şekilde üretilmesine, artmasına yardımcı olur.

Multimalt içeceği, işte bu iki doğal ana bileşenin pastörize edilmesiyle üretiliyor.  İlave şeker içermeyen içecek şekerini sadece içindeki hurma meyvesinden alıyor. İçecek,  lif ve proteinin yanı sıra; Potasyum, sodyum, magnezyum ve kalsiyum başta olmak üzere pek çok mineral ve C, B1, B2 ve A vitaminlerini içerir. İlave şeker içermediğinden, içimi kolay olan Multimalt’ın emzirme döneminde günde
 
4-6 adet, tüketilmesi öneriliyor.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ANNE VE ÇOCUK HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X