Emojilerin Dünyasını Anlatan 'The Emoji Movie'den Yeni Fragman

The Emoji Movie akıllı telefonlarımızın içindeki hayatı ekrana taşıyor.

 

Emojilerin Dünyasını Anlatan 'The Emoji Movie'den Yeni Fragman
Yayın Tarihi: 17.05.2017 20:39:00
The Emoji Movie akıllı telefonlarımızın içindeki hayatı ekrana taşıyor. Bir mesajlaşma uygulaması olan Textopolis‘te tüm sevilen emojiler bir arada yaşıyor. Hepsi telefonun sahibi tarafından seçilmeyi ve uygun anda kullanılmayı bekliyor. Emojilerin doğası gereği hepsi sadece bir duyguya odaklanıyor. Tüm hayatı boyunca bu ifade ile dolaşması, bu duyguyu bir yaşam stili olarak benimsemesi bekleniyor. Fakat Gene birden fazla duyguya ve ifadeye sahip olmasından dolayı normal kabul edilmiyor. Problemin kaynağını bulmaya karar veren Gene normal olabilmek için soluksuz bir serüvene çıkıyor. Ona Hi-5 (beşlik) ve Jailbreak (firari) yardımcı oluyor. Bu üçlü kodların merkezini bularak Gene’in tek bir ifadeye kavuşmasını amaçlıyor.
 
Filmin orijinal seslendirme kadrosunda T.J. Miller, James Corden, Ilana Glazer, Steven Wright, Mel Meh, Maya Rudolph, Jennifer Coolidge, Jake T. Austin ve Patrick Stewart gibi isimler yer alıyor. Türkçe dublajlı versiyonda seslendirmeleri kimin yapacağı ise henüz belli değil. The Emoji Movie ülkemizde 8 Eylül‘de izleyici karşısına çıkacak.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X