Emilia Clarke Bu Kez Korku Filmi İle Karşımıza Çıkıyor

Game of Thrones ile geniş bir hayran kitlesi elde eden Emilia Clarke son olarak bir korku filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Emilia Clarke Bu Kez Korku Filmi İle Karşımıza Çıkıyor
Yayın Tarihi: 17.3.2017 22:41:00
İzleyicilere korku dolu anlar yaşatmayı amaçlayan film Silvio Raffo‘nun kaleme aldığı La Voce Della Pietra kitabına dayanıyor. Eric D. Howell yönetmenliğinde sinemaya aktarılan hikaye 1950’lerde Tuscany’de geçiyor. Burada genç bir hemşire dış dünyadan oldukça soyutlanmış bir havası olan bir kalede işe başlıyor. Verena‘nın asıl görevi evin en ufak çocuğunu yeniden konuşturabilmek oluyor. Ancak annesinin ölümünden çok etkilenen ufaklık içine kapanık bir yaşam sürmeyi tercih ediyor. Problemi çözmek isteyen Verena bu süreçte onu gözlemlemeye başlıyor ve kayalardan gelen bir sesten bahsettiğini fark ediyor. Başta buna inanmasa da kalenin duvarları arasına bir şeylerin hapsolduğunu ve bunun ufak çocuğu etkilediğini keşfediyor.
 
Bu genç hemşireye Emilia Clarke hayat veriyor. Ona Marton Csokas, Caterina Murino, Remo Girone, Lisa Gastoni, Edward Dring gibi isimler eşlik ediyor. Voice from the Stone, Amerika’da 28 Nisan‘da vizyona girecek. Ülkemizde ne zaman gösterileceği ise henüz belli değil.
 

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X