Elçin Oflaz'dan Raw Food Workshop'u

Raw food konusunda eğitmen ve şef olan Elçin Oflaz'dan Masum Tatlılar Workshop'una mutlaka katılın!

 

Elçin Oflaz'dan Raw Food Workshop'u
Yayın Tarihi: 9.03.2017 15:55:00
Raw Food Mucizesi kitabının yazarı Elçin Oflaz'dan raw food tekniklerine giriş yapabileceğiniz uygulamalı workshop'ta, hangi temel gıdalara, hangi mutfak eşyalarına ve araç gereçlere ihtiyacınız var ve bunları nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Glutensiz, işlenmiş şeker kullanmadan, tüm sevdiklerinize rahatlıkla sunabileceğiniz, doyasıya yiyebileceğiniz tatlılar hayal edin. İşte bu masum tatlıların nasıl yapılabileceğini bu workshop'ta öğrenebilirsiniz.

7'den 70'e herkesin seveceği, yapımı basit, sağlıklı ve lezzetli tatlılar için Elçin Oflaz'ın uygulamalı workshop çalışmasında, aşağıdaki ürünlerin tariflerini yapmayı öğreneceksiniz. 

- Misket limonlu turta
- Portakallı çikolatalar (Portakal ve çikolatanın eşşiz uyumu)
- Dutlu, yulaflı kurabiye (Bağışıklık sistmeniniz için ideal)
- 'Çikolatalı biscotti' (.Organik gıda Ham kakao;Vegan diyetine uygundur, Glutensizdir. Çiğ (Raw) beslenmeye uygundur B1, B2, B3, B5, B9 ve E vitaminleri, A ve C vitamin içerir. Yüksek miktarda Antioksidan içerir.)
- 'Vanilyalı mandalina sorbet!'

Workshop'un ücreti 250 tl. Bilgi ve rezervasyon için hemen arayın: 0533 665 5672

Elçin Oflaz Kimdir?
Uzun yıllar yaşadığı New York’ta psikoloji eğitimi gören Elçin Oflaz Florida'da Hippocrates Sağlık Enstitüsü Sağlık ve Beslenme Eğitmeni Programı’nı tamamladı. 2011 yılında New York’tan, büyüdüğü şehir olan İstanbul’a dönen Oflaz, yemek ve beslenme atölyesi eğitmenliğine üç sene kadar The LifeCo Istanbul Detox and Well -being Center’da devam etti. Amerika’da nasıl büyük şehirlerde bir çok vegan restoran varsa, Türkiye’ye geldiği tatiller sırasında da raw food bulabilmeyi çok arzulamış, hatta gittiği restoranlarda şeflere tarifler vermiştir.

2013 başında tanınmış marka olan bir restoran zincirinden aldığı teklif üzerine Nisantaşı City’s Mahalle’de Organik Raw Mutfağı başlatıp çok istediği bir firsatı bulmuş oldu. Amacı İstanbullu’lara, bilhassa sağlıklı yemek isteyen, gluten alerjisi olan ya da insülin direnci olup yoğun tempoda yaşayan şehirlilere organik, canlı, pratik ve lezzetli yemekler yiyebilecekleri bir mekan sunmaktı. Kendi karışımı olan Sexy Green Juice bu restoranlarda en çok satılanlar listesinde yer almıştır. Bir süre sonra ayrılıp, sağlık ve beslenme danışmanlığı konusuna ağırlık vererek kişisel seanslar ve Grup Detoks programları organize etmeye başlamıştır.

Eğitimleri ve detoks programları sadece çiğ yemek öğrenimi (raw food classes) içermekle kalmayıp aynı zamanda sağlıklı yaşam, yoga ve ‘super foods’ gibi anti-aging tarifleri ve eğitimini de içerir. Kanser, diyabet, yüksek tansiyon,çölyak, gibi günümüzde sayıları gittikçe artan kronik, ancak önlenebilir hastalıklardan canlı, yüksek enzimli ve glutensiz sebze ve tahıl vede baklagiller gibi yiyecekler tüketerek nasıl korunambileceğmizi ve ideal kiloda kalabileceğimizi gösterir. Bununla beraber nefes yoga ve spor yaparak nasıl korunabileceğimize, kendimizi pozitif düşünce ve hayat biçimiyle nasıl iyileştirebileceğimize dair bilgiler vermektedir.

Bireysel zayıflama ve sağlıklı beslenme danışmanlığı dışında kurumsal şirketler, otel ve restoranlara sağlıklı yaşam eğitimi ve menüler sunmaktadır. Danışmanlık yapmış olduğu kurumlar arasında William & Sonoma, Kıbrıs Rocks Hotel & Casino, SIEC Binicilik Kulübü, Grey Ajans ve Grohe gibi firmalar ve işletmeler yer almaktadır.

İletişim:
facebook.com/Elcin Oflaz’la Canlı Canlı 
https://www.instagram.com/elcinoflaz_ile_raw_food/
www.elcinoflaz.com 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X