Simge Akzambak

SİMGE AKZAMBAK

Gençlik ve müzik editörlüğü maksatlı bulunduğum Nikkei Mutlu Dergi Grubu'nda kendimi aniden Trendus.com’da buldum. Trendus’ta dikkatimi çeken en mühim konu başından beri kesinlikle ‘Güzellik’.
Aslına bakarsanız çok fazla makyaj yapmayı sevmiyorum. Sadece yakından takip etmeyi ve hakim olmayı çok seviyorum. ‘Kim nasıl makyaj yapmış, son moda güzellik trendleri neler? Aa bak Kristen Stewart saçını ne güzel kestirmiş, hemen ilham alayım!’ kafasındayım.
Son zamanlarda sürekli gördüğümüz şu ‘Son Dakika’ yazısını, güzellik dünyası için düşünün. İşte o kadar acil. Tüm bilmeniz gerekenleri yazmaya çalışıyorum.
Tabii yanı sıra en büyük ilgi alanım olan sinema ve müzik dünyasından da en son haberleri  kurcalamadan duramıyorum. Film ve müzik festivalleri. Son moda diziler. Müzik ödülleri. En yeni film fragmanları takip etmeye bayılıyorum. Ve tabii bunları kendime saklamıyorum, Trendus.com’da yazıyorum :)
Keyifli gezintiler!


Simge Akzambak Yazıları

EDİTÖRLERSinem Genç

Doğukan Alyaz

Miray Petrini

Ezgi Kamadan

Simge Akzambak

Gizem Gülmek

Ece Şahan

Zeynep Özar

Gökçe Güneş


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X