ECCE, Zincir Forma Farklı Bir Bakış Açısı Kazandırıyor

ECCE'nin Zincir Koleksiyonunda zincir iç içe geçmiş bir sürü halkadan oluşur, her bir halkanın işlevi vardır. Bir halkanın kenetlenme hali aslında birbirine bağlılığı simgelemektedir. Birbirine bağlı sert bir zincire pırlanta kullanılarak ışıltı da eklenirse işte ECCE’nin imza zincir koleksiyonu ortaya çıkar.

 

 

ECCE, Zincir Forma Farklı Bir Bakış Açısı Kazandırıyor
Yayın Tarihi: 8.09.2021 15:23:00
Özellikle zincir yüzüğün popülaritesi yadsınamazken diğer tüm kategorilerde zincir form tasarımından yararlanılmıştır. Sağ ve sol kulağa ayrı olarak tasarlanan Zincir Koleksiyonu küpelerinin kulaktaki duruşuna da hayran kalacaksınız. Her kategorinin ortasındaki F VS kalite pırlanta tasarımları ise karşınızdakini ışıltınızla büyüleyeceksiniz. 
 
ECCE’nin iyi hissettiren zanaatkar pırlantalı tüm tasarımlarını www.eccediamonds.com adresinden inceleyebilir ayrıca Beymen mağazaları ve Trendyol’dan da dilediğiniz tasarıma ulaşabilirsiniz.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X