Eau Thermale Avène’den Patentli Yeni Güneş Filtresi: TriAsorB

Yaz ayları boyunca UV ışınlarının yanı sıra, masaüstü ve dizüstü bilgisayar, akıllı telefon ve diğer dijital cihazların uzun süreli kullanımı nedeniyle, hepimiz ekranlardan yansıyan mavi ışığa da oldukça fazla maruz kalıyoruz.

 

 

Eau Thermale Avène’den Patentli Yeni Güneş Filtresi: TriAsorB
Yayın Tarihi: 26.03.2022 15:56:00

Patentli yeni güneş filtresi

 

Pierre Fabre Laboratuvarları tarafından 20 yıllık araştırma sonucu geliştirilen patentli yeni güneş filtresi TriAsorB, ciltte UVA ve UVB ışınlarına karşı çok yüksek koruma sağlarken,mavi ışığın zararlarına karşı da geniş spektrumlu koruma kalkanı oluşturuyor. Cildin maruz kaldığı mavi ışık nedeniyle oluşan DNA hasarlarında %95 oranında azalma sağlayanTriAsorB filtresi, ciltte oluşan pigmentasyonda da %72 oranında azalma sağlıyor. 

 

Cilt ve doğa dostu

 

TriAsorB filtresi, oktokrilen içermeyen formülüyle cilde duyduğu saygıyı, minimum filtre kullanımıyla da doğaya olan saygısını gözler önüne seriyor. 

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X