Dudak Üstü Tüylerden Kurtulmak İçin 2 Doğal Karışım Tarifi

Dudak üstündeki ince tüylerden rahatsız oluyor ve acısız bir şekilde onlardan kurtulmak istiyorsanız evdeki malzemelerle hazırlayabileceğiniz bu iki karışımı deneyin.

 

 

Dudak Üstü Tüylerden Kurtulmak İçin 2 Doğal Karışım Tarifi
Yayın Tarihi: 14.10.2020 10:13:00
  • Dudak üstü tüyler için yumurta akı maskesi
Bu ilk tarifimizde ihtiyacımız olan 3 malzeme;  1 adet yumurtanın akı, 1 tatlı kaşığı mısır unu ve 1 tatlı kaşığı şeker. Bu üç malzemeyi ortaya bir macun kıvamı çıkarana kadar karıştırın. Ardından dudaklarınızın üst kısmına sürün ve kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra dokuyu soyun. Dudak üstündeki tüylerin azalması adına bu maskenin etkili olması için haftada üç kez tekrar edin.

 
  • Dudak üstü tüyler için nohut unu maskesi
Tüyler için en etkili doğal içeriklerden biri de nohut unu. 1 tatlı kaşığı yoğurt, 1 tatlı kaşığı nohut unu ve bir tutam zerdeçalı karıştırarak dudağınızın üstüne sürün. Kuruduktan sonra ovalayarak arındırın ve ılık suyla yıkayın. Bu maskeyi de etkili tüy azalması gözlemleyebilmek için haftada üç kez uygulayabilirsiniz.
 

 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X