Doğanın Güzellikleri İçinde Selin Ecer Tasarım Atölyesi

Doğanın güzellikleri içinde Selin Ecer Tasarım Atölyesi , Doğanın bizlere sunduğu doğal kaynakların ve güzelliklerin enerjisi ile ilham alan Selin Ecer tasarımcı ruhu ve heyecanını Ağva’da uçurumun kenarına kurduğu her detayı ince düşünülmüş özgün tasarımlarla dolu Takı atölyesi ile karşımıza çıkıyor.

 

 

Doğanın Güzellikleri İçinde Selin Ecer Tasarım Atölyesi
Yayın Tarihi: 10.08.2020 14:05:00
Her bir takı için verilen emek, ayrı bir serüven. Saatler, günler hatta haftalar süren, zorlu tasarım süreçleri. İşinin ustası, ehli ellerin mahareti ile ortaya çıkan, gözalıcı takılar…Doğadan çıkan rengarenk doğal taşlar, denizden ilham alınarak tasarlanan Mercan figürleri, kadınlığı, aşkı, enerjiyi sembolize eden parçalar gümüşlere dökülerek hayat buluyor Selin Ecer’in masasında….

Çeşitli renkler, formlar, biçimler çizim yaptığı kağıtlarda doğuyor ve üretim süreçlerinden sonra tek tek hayata geçiyor…

Doğanın kalbinde yapılan bu çalışmalar ruhunuzu okşarken, sizi de tasarım rüyasının içine alıyor. Bir ürünün tamamlanıncaya kadar olan aşamalarını birebir görmenizi sağlayan bu ortam sizi de aydınlatıyor ve ufkunuzu genişletiyor.

 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X