DJ Edu Imbernon Papa Katamaran'da

Türkiye'nin en büyük katamaranı “PA PA Katamaran”, İstanbul Boğazı’nın sularında, ünlü DJ’ler eşliğinde, davetlilere müzik, dans ve kesintisiz eğlence sunan benzersiz bir etkinlik mekanına dönüştürüldü.

 

DJ Edu Imbernon Papa Katamaran'da
Yayın Tarihi: 15.05.2017 17:09:00
Açılışı, 900 ‘ü aşkın davetlinin katılımıyla 5 Mayıs akşamı Art Department’in sahne aldığı özel bir parti ile gerçekleştirilen 
PA PA’da, yaz boyunca, dünyaca tanınmış DJ’ler sahne alacak. Three Monkeys organizatörlüğünde 24 saat açık, yüzen bir  etkinlik, eğlence ve festival mekanı olarak hizmet verecek olan PA PA, ilerleyen günlerde Boğaz’da farklı ve sürpriz projeleri hayata geçirecek.

PA PA Katamaran'da 20 Mayıs gecesi Ibiza'nın en tanınmış DJ’lerinden Edu Imbernon sahne alacak. DJ  Edu Imbernon'a o gece Sezer Uysal, Çağın Kulaçoğlu, Carbone, Utku Ulubay ve Mad Flynn da eşlik edecek. Konuklar, Boğaz’ın suları üzerinde eğlence dolu bir gece yaşayacaklar. 

PA PA Katamaran, o gecenin ilerleyen saatlerinden itibaren, akşam katıldıkları eğlenceye Boğaz’ın suları üzerinde devam etmek isteyenleri ağırlayacak. Gece saat 23.00'te Kuruçeşme'den hareket edecek olan Pa Pa Katamaran, Kireçburnu Petrol Ofisi Akaryakıt Yakıt İstasyonu önüne gelecek ve tam gece yarısında eğlencenin startı verilecek. Katamaran, saat 04.00'e kadar Kireçburnu ile Sarayburnu arasında Boğaziçi'ni turlayacak. Tekneden karaya ve karadan tekneye her yarım saatte bir ücretsiz servisler kaldırılacak. VIP deniz taksiyle de her an ulaşılabilecek olan PA PA'da EDU IMBERNON İLE PARTY sabahın ilk dakikalarına kadar sürecek. Etkinlikle ilgili tüm rezervasyon talepleri ve sorular için  0507 485 51 17 numaralı telefon aranabilecek. 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X