Dişlerinize Sihirli Bir Dokunuş

Makyajınızı sonlandırırken artık sürekli ihtiyaç duyacağınız, dişlerinizi 1 dakika içinde bembeyaz yapacak olan Signal White Now Touch ile tanıştınız mı?

 

Dişlerinize Sihirli Bir Dokunuş
Yayın Tarihi: 7.04.2017 14:54:00
Artık diş beyazlatmak için uzun saatlere, acı dolu anlara ve sürekli başarısız olan işlemlere ihtiyacınız kalmadı. Signal White Now Touch sayesinde hayatınıza büyük kolaylık geliyor. Diş minesine asla zarar vermeyen bu ürün için ayırmanız gereken süre sadece 1 dakika. 1 dakika sonunda kusursuz gülüşlere ve bembeyaz dişlere kavuşabiliyorsunuz. Diş macununa, diş fırçasına, hatta suya bile gerek kalmadan dişleriniz anında beyazlık ve ışıltı saçıyor. Mavi pigmentlerin ve ışık yansımalı parçacıkların diş yüzeyinde belirmesi ile dişteki renk kusurlarını gidermeye yardımcı olurken, dişlerin doğal bir ışıltı ile bembeyaz olmasını sağlıyor.
 
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı 54,90 TL.


  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X