Dior "Chin Up" Kampanyası İle Olağanüstü Kadınları İşaret Ediyor

İz bırakmış sıra dışı kadınların, özbeöz geçmişinden ilham alan Dior Parfüm ve Moda Evi, günümüzün olağanüstü kadınlarının kendini anlattığı bir dizi kısa metraj portre ile karşımızda.

 

 

Dior "Chin Up" Kampanyası İle Olağanüstü Kadınları İşaret Ediyor
Yayın Tarihi: 23.09.2020 17:20:00
Dünya çapında etki yaratmak için çalışan tutkulu ve kendini adamış bu kadınlar, hemcinslerine esin kaynağı olabilecek yolculuklarını Dior Parfums'un yeni kampanyası #DiorChinUp'ta gururla paylaşıyor. Onlarla birlikte ve onlara teşekkürleri ile Dior cesarete, öz olumlamaya, gurura ve paylaşmaya odaklanarak, bilhassa da deneyim yolculuğu ile dişiliği övmeyi seçiyor.

Dior Parfüm ve Moda Evi’nin geçmişi çok sayıda güçlü kadın figürü barındırıyor ve hayatının dizginlerini eline alan azimli kadınlarla vurgulanıyor.  Bu figürler arasında Christian Dior’un sevgili kız kardeşi Catherine Dior, parfüm ve moda evini gözeten kahraman olarak başı çekiyor. Tutuklanan ve sınır dışı edilen bir direnişçi olan Catherine, erkek kardeşinin her daim cesaret ve doğruluk ilham perisi oldu.

Güçlü dişiliğin damgasını vurduğu bu Dior ruhu, on yıllar sonra J'adore ikonu ve kendini adamış bir sanatçı olan Charlize Theron ve Dior kadın giyim koleksiyonlarının ilk sanat direktörü ve özgür feminizm sözcüsü Maria Grazia Chiuri gibi isimlerde hayat buldu. Bu kararlı feminizmi başkaları da sergiledi; örneğin Dior’un iş ortağı olan Grasse’taki parfüm çiçeği üreticileri, özellikle de bölgenin tüm güzelliğini meydana çıkaran ve geleneksel uzmanlığını gelecek nesillere aktarmaya kararlı Carole Biancalana.
 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X