Dijital Sağlık Platformu'ndan Yeni Bir Hizmet Daha: ''Online Spor''

Hayatı kolaylaştıran hizmetleri ile hayatın her alanına dokunan inovatif asistans şirketi Tur Assist, Dijital Sağlık Platformuna ''Online Spor'' kategorisini ekledi. Online Spor ile evde daha kaliteli ve faydalı zaman geçirmek isteyen kişiler, Dijital Sağlık Platformu üzerinden randevu alarak alanında uzman yoga, pilates ve fitness eğitmenleriyle birebir ders yapma imkanı buluyor.

 

 

Dijital Sağlık Platformu'ndan Yeni Bir Hizmet Daha: ''Online Spor''
Yayın Tarihi: 4.05.2020 12:54:00
Türkiye'nin en gelişmiş dijital asistans altyapı servislerine sahip Tur Assist, Dijital Sağlık Platformuna eklediği ''Online Spor'' kategorisiyle kullanıcılara evde spor yapma imkanı sunarak hem sağlıklı ve zinde kalınmasını sağlıyor hem de sağlık sorunlarına davetiye çıkaran hareketsizliğin önüne geçiyor. Özellikle Koronavirüs salgını nedeniyle spor yapamayan kişiler, alanında uzman yoga, pilates ve fitness eğitmenlerinden kişiye özel canlı ders alabiliyor. Tur Assist, bu yeni hizmetiyle spora başlama konusunda gerekli motivasyonu kendinde bulamayan kişileri de harekete geçirmeyi hedefliyor.

 

Tur Assist Genel Müdürü Nevra Yener, '' Tur Assist olarak, sağlık alanında yeni bir dönemi başlatarak hizmete açtığımız Dijital Sağlık Platformumuza ''Online Spor'' kategorisini ekledik. Online spor ile kullanıcılar alanında uzman yoga, pilates ve fitness eğitmenlerine randevu oluşturarak birebir özel canlı ders alabiliyorlar. Hareketsiz kaldığımız bu günlerde kullanıcılar ''Online Spor'' hizmetimiz sayesinde stresini azaltabilir, vücut direncini artırabilir, formlarını koruyabilir ve ruhsal durumlarının gelişmesine katkıda bulunabilirler'' dedi.

 
Dijital Sağlık Platformu'nda Online Psikolog ve Online Diyetisyen Hizmetine Talep Arttı
 
Dijital Sağlık Platformuyla, sağlık sorunu yaşayan kişiler acil, dahiliye, kadın doğum, kulak burun boğaz, nöroloji, göğüs hastalıkları, çocuk doktoru, psikolog, ve diyetisyen gibi  branşında uzman doktorlarla, canlı internet bağlantısı yaparak görüntülü konuşabiliyor veya mesaj ile iletişime geçebiliyor.
 
Türkiye'nin en gelişmiş asistans altıyapı servislerine sahip Tur Assist'in verilerine göre, Koronavirüs döneminde Dijital Sağlık Platformunu kullanan kişilerin %25'i online diyetisyenlere, %17'si ise online psikologlara başvurdu. Psikolog ve diyetisyen randevusu alan kişilerin %70'inden fazlası ikinci randevuyu talep ediyor. Online hizmet veren diyetisyenler, sağlık sorunu yaşayan kişiler ile görüntülü görüşerek kişiye özel diyet listesi hazırlıyor ve mail adreslerine iletiyor. Yaşanan olumsuz duyguları atlatmak için online uzman psikologlara başvuran kişiler ise, görüşmelerinden memnun kalarak birden fazla seans gerçekleştiriyor.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X