Yaşadığınız Stresin Fazla Kiloya Dönüşmesine İzin Vermeyin


1 / 6

Yaşadığınız Stresin Fazla Kiloya Dönüşmesine İzin Vermeyin


 

Yoğun tempo içerisinde koşuştururken, doğru beslenmek hatta doğru beslenmek için vakit bulmak ne kadar da zor, değil mi? Özellikle de ev ve iş hayatı arasında bir denge kurmak isterken daha da kilo aldığımızı her geçen gün fark etmemiz tam bir kabus.

İşte yukarıda bahsettiğimiz bu tip sorunlara  “Üzerindeki stresin kötü beslenme ve fazla kiloya dönüşmesine izin verme!” mottosuyla yaklaşan ve son zamanlarda artan başarısıyla dikkat çeken Sağlıklı Yaşam Koçu Doruk Güçlü ile spor alışkanlıkları ve kilo vermek için en doğru beslenme yöntemleri üzerine konuştuk...
 
Röportajımıza başlamadan önce Trendus.com okuyucuları için kendinizden biraz bahsedebilir misiniz? Kısaca, Doruk Güçlü kimdir?
 
Tıp doktorları ile bütünleşmiş bir sistemde, insanlara sağlıklı yaşamaları ve hayatlarını pozitif yönde geliştirebilmeleri için yardımcı oluyorum. Birlikte çalıştığım tıp doktorları tarafından yapılan check up sonrasında, hep birlikte koyduğumuz hedefler doğrultusunda, onları motive ediyor, bahanelerden yoksun bir programda onların hedeflerine ulaşmasını sağlıyorum. Kötü alışkanlıkların yerine sağlıklı alışkanlıklar koymasında yol gösteriyor ve onları bu yolda gün boyunca iletişim halinde kalarak destekliyorum.


ÖNCEKİ
1 / 6
SONRAKİ


 

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER SAĞLIK HABERLERİ

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X